KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ

SPOR PAZARLAMASI SERTİFİKA PROGRAMI

2018/2019

2005 yılında 'Spor Hukuku Araştırma ve Uygulama Merkezi' ismiyle YÖK tarafından onaylı ilk spor araştırmaları merkezi olarak kurulan, 2012 yılından itibaren 'Spor Çalışmaları Merkezi' adı altında spor ve sosyal bilimler alanlarında eğitim programları, konferanslar ve seminerler düzenleyen merkezimiz 2018/2019 akademik yılında da hız kesmeden eğitimlerine devam etmektedir.

Geride kalan on üç sene içerisinde 1.000'den fazla mezun verdiğimiz sertifika programlarımız sayesinde yüzlerce kişiye spor sektöründe çalışma ve staj imkanı sağlamış bulunmaktayız. Hedefimiz, bu sayıyı her geçen yıl arttırarak kulüplerde, federasyonlarda, hukuk bürolarında ve özel spor girişimlerinde görev alacak donanımlı bireyler yetiştirmek ve bir iletişim havuzu oluşturarak sektörle güçlü bağlar kurmaktır.

2018/19 akademik yılında ilk defa açılan Spor Pazarlaması Sertifika Programı, hızla büyüyen spor sektörüne alanında uzman kişiler tarafından eğitim görmüş, sporun özel dinamiklerini bilen, spor çevresini tanıyan ve en önemlisi spor pazarlaması alanında fark yaratabilecek bireyler yetiştirmek için sizlere sunulmaktadır. 

Kimler Katılmalı?

Spor pazarlaması alanında ulusal ve uluslararası kulüplerde, federasyonlarda ve özel şirketler bünyesinde kariyer yapmak isteyen veya hali hazırda bu alanda çalışıp hem bilgi birikimini hem de spor çevresini genişletmek isteyen herkese açık bir programdır. 

Program dahilinde verilecek eğitimin yanı sıra tüm katılımcılarla isteğe bağlı olarak bire bir görüşmeler aracılığıyla kariyer planlaması yapılacak ve network desteği verilecektir. 

Ders Günü ve Saatleri

Cumartesi günleri 09:30-17:30 

Program Takvimi

1. Ders Günü: 13 Ekim Cumartesi

2. Ders Günü: 20 Ekim Cumartesi

3. Ders Günü: 27 Ekim Cumartesi

4. Ders Günü: 3 Kasım Cumartesi

5. Ders Günü: 10 Kasım Cumartesi

6. Ders Günü: 17 Kasım Cumartesi

Bitirme Sınavı: 18 Kasım Pazar

Toplam Eğitim Süresi

6 Hafta (36 Saat)

Eğitim Yeri

Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü, Galata Salonu
Kadir Has Caddesi, Cibali / İstanbul 34083

Son güncelleme: 21.09.2018, 11:15