Ebru-Koç

Ebru KOÇ

Raportör (Genel Sekreter)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ebru Koç, 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaöğrenimini Kadir Has Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Koç, İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden lisans diplomasını aldı.

İş hayatına 2001 yılında Birmot A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası’nda uzun dönemli stajlarla başlayan Koç 2003-2008 yılları arasında Türk Philips Tic. A.Ş.’de B2B ve B2C alanında Kilit Müşteri Yöneticisi (KAM), Ticari Pazarlama Yöneticisi ve Pazarlama İletişim Yöneticiliği pozisyonlarında görev aldı.

2008-2010 yılları arasında Kazakistan’daki Pazarlama Yöneticiliği deneyimi sonrasında Türkiye’ye dönen Ebru Koç 2010 yılından 2018 yılına kadar Sabancı Üniversitesi’nde çalıştı. Sabancı Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Ofisi’nde Tanıtım ve Pazarlama sistemini kurmada rol üstlendi ve Uluslararası Tanıtım ve Pazarlama Ofisi yöneticiliğini yaptı.

İngilizce ve Rusça bilen Ebru Koç, 06.08.2018 tarihinden bu yana Kadir Has Üniversitesi Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]