Spor Hukuku ve Yönetimi - Burs Sınavı

 

Burs Sınavı ve Burs İmkanları

Sınav Tarihi: 5 Kasım 2017, Pazar (Saat:11:00)

Sınav Kaydı için Son Tarih: 3 Kasım 2017, Cuma (Saat: 12:00)

Sınav Ücreti: 25TL

Programa kesin kayıt olmak için Burs Sınavı’na girmek mecburi değildir.

Burs dağılımı aşağıdaki gibidir.

Sınav sıralamasına göre;

1.-3. %100 Burs

4.-8. %50 Burs

9.-15. %20 Burs

Sınav Kayıt Prosedürü

1) Burs Sınavı'na katılabilmek için aşağıda bulunan ‘Online Kayıt' formunun doldurulması gerekmektedir. Online Kayıt formu doldurulduğunda ekranda 'Bilgileriniz iletilmiştir, teşekkür ederiz..' yazısı çıkacak ve size ayrı bir email atılmayacaktır. 

2) Online Kayıt formunun doldurulmasının ardından sınav giriş ücretinin aşağıda detayları verilen hesaba yatırılması ve dekontun scm@khas.edu.tr adresine email yoluyla gönderilmesi ya da elden merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.

3) Bize ulaşan dekont ile online kaydınız eşleştirilecek ve sınav kaydınız tamamlanacaktır. Sınav kaydınız tamamlandığında size bir email gönderilecektir. Eğer dekontu bize ulaştırdıktan sonra 1-2 gün içerisinde onay emaili size ulaşmadıysa lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Önemli Not: Sınav ücretinin ATM'den yatırılması durumunda alınacak fiş üzerinde kimlik bilgileri bulunmuyorsa, bu fişi bize iletmeden önce lütfen üzerine adınızı soyadınızı da yazınız. 

Önemli Not 2: Sınav ücreti ödemesini online bankacılık veya banka şubesi aracılığıyla yapıyorsanız, lütfen dekontu bize bankadan direkt olarak yönlendirmeyiniz. Kendi (tercihen online kayıtta kullandığınız) email adresiniz üzerinden bize iletiniz.  

(BURS SINAVI KAYITLARIMIZ KAPANMIŞTIR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.)

Sınav Yeri: Kadir Has Üniversitesi Kadir Has (Cibali) Kampüsü, Fatih, İstanbul

Burs Sınavı Konu Başlıkları

Spor Hukuku Mevzuatı, Temel Spor Hukuku Bilgisi, Ulusal ve Uluslararası Spor Hukuku Prosedürleri, Genel Spor Yönetimi, Yönetim Modelleri, Ulusal ve Uluslararası Spor Organizasyonlarının Yapıları ve İşleyişleri, Spor Genel Kültürü,  Genel Spor Tarihi, Türkçe.

Sınavda 50 çoktan seçmeli soru ve bir adet kompozisyon sorusu olacaktır.

Banka Hesap Bilgileri

Garanti Bankası - Balat Şubesi

Kadir Has Üniversitesi

IBAN: TR06 0006 2000 0200 0006 2998 87

 

Son güncelleme: 12.09.2017, 13:00