Good DEEDs: Dijital Enerji Verimliliği Tasarımcıları Tanıtım ve Eğitim Toplantısı

Zoom

Prof. Dr. Meltem Ucal’ın Türkiye koordinatörlüğünü yaptığı ve üniversitemiz ile birlikte İtalya, Yunanistan, Portekiz, Letonya ve Romanya’dan beş farklı kurumun dahil olduğu Good DEEDs – Digital Energy Efficiency Designers başlıklı Erasmus+ Key Action 2 (KA226) projesi için meslek lisesi öğretmenleri ve ilgililerle bir araya geliyoruz!

Dijital enerji verimliliği ve karbon ayakizinin etkisi hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan Good Deeds projesi kapsamında, meslek lisesi öğretmenleri ve enerji verimliliği alanında bilgi edinmek isteyen katılımcılarımızla 24 Mayıs Salı günü 19:00-20:00 saatleri arasında bir tanıtım toplantısı düzenliyoruz. Türkiye’den 10 meslek lisesi öğretmeninin dahil olacağı proje kapsamında oluşturulacak eğitim araçları ve online eğitim platformunun tanıtılacağı, proje ile ilgili soruların yanıtlanacağı online toplantımıza bu konuya ilgi duyan herkesi bekliyoruz.

Etkinlik kayıt formuna https://forms.gle/Dnp3cYTSqmN3CpLn6 adresinden erişebilirsiniz. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek toplantının linki, formu dolduran katılımcılara iletilecektir.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için https://www.gooddeeds.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Av. Şinasi Yeldan Anısına: 21. Yüzyılda Ekonomi ve Hukuk Boyutuyla Emek