KHAS Kongre MerkeziKadir Has Üniversitesi, yüzlerce yıla yayılan tarih üzerine yerleşik yapıların nasıl modern bir eğitim-öğretim, sanat-kültür ve spor kurumuna dönüşebildiğinin mükemmel bir kanıtıdır. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kongre Merkezi ise İstanbul’un en merkezi yerindeki konumuyla, ulaşım kolaylığı, tüm kampüse yayılan kesintisiz internet bağlantısı, bünyesinde barındırdığı en son teknolojiyle donanmış toplantı salonları ve sosyal tesisleriyle tüm kurum ve kuruluşların kongre, toplantı, seminer, çalıştay, sergi ve resepsiyon ihtiyaçlarına donanımlı alt yapısı ve teknik özellikleri ile ideal çözümler sunmaktadır.

4 bloktan oluşan Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde sizi önce A Blok Avlu karşılar. Ayakta 300 kişi, oturmalı düzenden 150 kişi kapasiteli Avlu özel davetleriniz, kokteylleriniz, sergileriniz ve mini konserlere uygun tasarlanmıştır. Avlunun hemen solunda en son teknolojiyle donanmış, yeni hizmete açılan Galata Salonu 124 kişilik kapasitesi ile yer almaktadır. Salonun yanındaki açık alanda yer alan Agora Amfi Tiyatro ise 200 kişilik ayakta ve açık alan kokteylleriniz için uygun bir alternatif sunmaktadır.

B blok giriş katında 200 kişi kapasiteli Cibali Salonu iç bahçe ve kapalı avlusu ile fonksiyonel bir bütünlük içindedir.

Avlunun hemen karşısında yuvarlak masa toplantılarının yapılabildiği Haliç salonu hizmet vermektedir. Dans Stüdyosu olarak da hizmet veren Haliç, aynı zamanda yemekli konuşmalar ve arama toplantıları için uygun şekilde düzenlenebilmektedir. Aynı bloğun en üst katındaki 70 kişilik Salon B 522 özellikle çalıştay tarzı toplantılar ile üst düzey özel eğitim programları için uygundur.

2007 yılında hizmete giren D blok giriş katında D Blok Hol sizi bahçeli dekoru ile karşılar ve buna 2. katta 350 kişilik kapasitesi ile D Blok Büyük Salon ve hemen karşısında yer alan 150’şer kişilik kapasiteleri ile Sinema A ve Sinema B salonları eşlik eder. Salonlarımız sunum-gösterim imkanlarıyla, konforlu bir ortamda geniş katılımlı açılış ve törenler için kullanışlı alternatifler sunar.

2015 yılında kullanıma açılan 173 kişi kapasiteli Fener Salonu son teknoloji ile planlanmış, amfi düzeninde toplantılarınıza ev sahipliği yapar.

Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü bünyesinde 2012 yılında hizmete açılan Sahne Kadir Has oyun içeriğine göre değişen dekoru ve ortalamada 70 kişilik oturma kapasitesi ile “Karakutu” tarzında hizmet vermektedir. Sahne’de oynanan oyunlar Tiyatro Bölümü tarafından koordine edilmektedir.

Tüm bloklara yayılan, 28’den 126 kişiye kadar alternatifler sunan modern donanımlı 36 adet derslik ise özellikle çok sayıda paralel panelli kongre planlayanlar için uygun çözümler üretmektedir.

Etkinlik molalarınızda A ve D bloklar arasında yer alan Starbucks Cafe’de ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Binnaz Karali
Etkinlik Ofisi Uzman
0212 533 65 32 / 1226