Grid - Görsel İletişim Tasarımı Kulübü

Görsel İletişim Tasarımı kulübü Grid olarak bölümümüzün de konuları olan sanat ve tasarım üzerine etkinlikler düzenliyoruz. Akademiden ve sektörden birçok sanatçı ve tasarımcıları okulumuzda ağırlıyor ve onlarla logo tasarımı, poster tasarımı, fotoğraf, video, sanat yönetimi, yaratıcılık, animasyon, tipografi ve illüstrasyon gibi birçok alanda atölye ve konuşmalar yapıyoruz. Alanında tecrübeli kişilerden sektöre dair bilgi edinirken bir yandan da pratik ve teorik olarak sanat ve tasarım alanında kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

Kulübümüz her ne kadar Görsel İletişim Tasarımı üzerine yoğunlaşmış olsa da bu konulara ilgili ve meraklı olan her bölümden ve alandan kişinin katılımına açık. Kulübümüz ve şimdiye kadar yaptıklarımız hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İletişim: grid@khas.edu.tr

 

Instagram: instagram.com/khasgrid

 


Grid - Visual Communication Design Club

As the Visual Communication Design Club Grid, we organize events on art and design, which are also the subjects of our department. We host many artists and designers from the academy and industry in our school and we have workshops and talks with them in many areas such as logo design, poster design, photography, video, art direction, creativity, animation, typography and illustration. We aim to develop ourselves in the field of art and design, both practically and theoretically, while obtaining industry-specific knowledge from those experienced in the field.

Although our club focuses on Visual Communication Design, it is open to the participation of people from all departments and areas interested and curious. You can visit our Instagram page to learn more about our club and what we do so far.

 

Contact: grid@khas.edu.tr

 

Instagram: instagram.com/khasgrid