Bu sene de KHAS Reklamcılık Bölümü tüm reklamcılık yarışmalarına KHAS damgasını vurdu.

Reklamcılık Bölümü mezunu öğrencilerimiz; Can Akalın, Semih Türkmen, Özge Nur Özünal Kocabaşoğlu ve öğretim görevlimiz Arda Erdik hazırladıkları projelerle göğsümüzü bir kez daha kabarttı.

Tribal Worldwide’ın ajans başkanı ve kreatif direktörü olan öğretim görevlimiz Arda Erdik ve ekiplerinin sene içerisinde hayata geçirdiği projeler; 10 Felis, 17 Başarı Ödülü ve 1 Bronz Effie kazandı.

Wunderman Thompson reklam ajansında çalışan, 2013 yılı mezunumuz Semih Türkmen, Bepanthol ve Yumoş markaları için hazırladığı projeler ile Felis’ten 11 ödül (7 Felis, 4 Başarı ödülü), MMA’dan ise 4 Gold ödül ile döndü. Aynı zamanda Wunderman Thompson’da yine MMA Smarties’te “Yılın Kreatif Ajansı” seçildi.

Isobar Türkiye reklam ajansında reklam yazarı olarak çalışan, 2017 mezunumuz Can Akalın, Nescafé Classic için hazırlamış olduğu “Sabahları Sen Kimsin?” projesiyle Effie’den 1 Bronz, Nescafé Keyf-i Türk Faladdin projesiyle Felis’ten 3 Felis ve L.O.L. Surprise için hazırlamış olduğu “Değiş Tokuş Şenliği” ile Dpid (Doğrudan Pazarlama) Yarışması’nda 2 kategoride ikincilik, 1 kategoride üçüncülük ödülü kazandı. Isobar Türkiye ise MMA Smarties tarafından “Yılın Dijital Ajansı” seçildi.

Note Cosmetic’te Asistant Brand Manager olarak çalışan 2017 mezunumuz Özge Nur Özünal Kocabaşoğlu, Zen Pırlanta “İçimden Geldi” projesiyle Bronz Effie Ödülü kazandı.

Mezun öğrencilerimizi ve Arda Hocamızı kutluyor, kendileriyle gurur duyuyoruz. Gelecek yeni başarılarını dört gözle ve heyecanla bekliyoruz.

20.01.2021

KHAS Reklamcılık Bölümü’ne Ödüller Yağıyor!