Geçmişten Günümüze Kadir Has Üniversitesi Mütevelli Heyetini Onurlandıran Üyeler

Kadir Has

Kadir Hasoğlu / Kurucu ve Onursal Başkan

17 Eylül 2001 - 17 Eylül 2005 / 17 Eylül 2005 - 22 Mart 2007

İsim Soyisim Görevi Göreve Başlama Tarihi Görev Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Mithat Özsan Üye 01 Ağustos 1997 16 Nisan 2014
Selçuk Maruflu Üye 01 Ağustos 1997 17 Eylül 2005
Levent Kurtcebe Üye 01 Ağustos 1997 14 Eylül 2001
Op. Dr. Mücahit Atmanoğlu Üye 01 Ağustos 1997 28 Mart 2006
Prof. Dr. Cem'i Demiroğlu Üye 01 Ağustos 1997 14 Eylül 2001
Ord. Prof. Dr. Sulhi Dönmezer Üye 01 Eylül 1997 03 Ağustos 2004
Prof. Dr. Gündüz Gökçe Üye 17 Eylül 2001 02 Aralık 2003
Prof. Dr. Selçuk Öztek Üye 17 Eylül 2001 18 Kasım 2003
Prof. Dr. Ömer Teoman Üye 17 Eylül 2001 16 Kasım 2001
Prof. Dr. Mehmet Şahin Üye 02 Şubat 2002 17 Eylül 2005
Prof. Dr. Nuran Yazıcıoğlu Üye 02 Eylül 2004 28 Mart 2006
Prof. Dr. Gülsün Sağlamer Üye 17 Nisan 2006 16 Nisan 2014
Prof. Dr. İsmail Tosun Üye 17 Nisan 2006 16 Nisan 2010
Prof. Dr. Zeki Yılmaz Üye 17 Eylül 2006 16 Nisan 2010
Emekli Büyükelçi Özdem Sanberk Üye 12 Mayıs 2010 12 Mayıs 2014
Ahmet Ünal Çeviköz Üye 01 Ekim 2014 23 Mart 2018
Agah Uğur Üye 01 Ekim 2015 31 Mart 2019
Prof. Dr. Şükrü Hanioğlu Üye 01 Şubat 2013 09 Eylül 2019
Bülent Hiçsönmez Üye 19 Ekim 2015 19 Ekim 2019