Spor İletişimi Programı 2017-18

2005 yılında kurulan Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi'nin 2007/2008 akademik yılından beri aralıksız olarak düzenlediği 'Spor İletişimi Sertifika Programı' 2017/18 akademik yılında da açılıyor.

Spor iletişimi alanlarında çalışan profesyonelleri, bu alan(lar)da çalışmak isteyen öğrenci ve mezunları ve farklı sektörlerden gelen ve spor medyasında çalışmak isteyenherkesi alanında uzman eğitmenlerden oluşan kadromuz ve 120 saatlik eğitim programımızı incelemeye davet ediyoruz.

Eğitmen kadromuz ve konu başlıklarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Program takvimi ve genel bilgiler için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

5 Kasım'da düzenlenecek olan Burs Sınavı hakkında bilgi almak ve sınav kaydınızı gerçekleştirebilmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz. Yoğun talep ve kısıtlı kontenjan sebebiyle Spor İletişimi Programı'na kayıt olabilmek için Burs Sınavı'na giriş mecburidir.

Burs Sınavı'nın ardından kayıt hakkı kazanmanız halinde programa kayıt olmak için ilgili detayları buradabulabilirsiniz. Sınavda kayıt hakkı kazanmanız programa kayıt yaptırma zorunluluğu getirmez. 

Programımızda eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-12:00 ve 12:30-14:30 saatlerindeki iki blok ders şeklinde yapılmaktadır. 

Eğitmen kadromuz, spor medyasında çalışan profesyoneller ve spor iletişimi alanında uzman akademisyenlerden oluşmaktadır. 

Program süresince kayıtlı her bir katılımcı ile bire bir görüşme ayarlanmakta ve kariyer planlaması yapılmaktadır.

Sene sonunda yapılacak olan bitirme sınavı ile belirlenecek başarı listesine göre öncelik verilerek iş ve staj imkanları sağlanmaktadır.