Spor Hukukunda Yüksek Lisans İmkanı

2016/2017 akademik yılı güz döneminde 'Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı Spor Hukukunda Uzmanlaşma Modülü' başlayacaktır.

Ulusal ve uluslararası düzeyde spor hukuku yapılanması ve işleyişi, sporda tahkim, sporcu sözleşmeleri, spor kulüpleri ve sporcuların hukuki statüleri gibi alanlarda derslerin açılacağı ve bu dersleri alarak yeterli krediyi dolduran öğrencilerin Özel Hukuk Yüksek Lisans diplomasıyla birlikte 'Spor Hukuku Uzmanlığı' sertifikası alacağı bu programın detayları ve başvuru koşulları için http://www.khas.edu.tr/912/ozel-hukuk-yuksek-lisans adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu programın bir özelliği de  üniversitemizde 11 yıldır Spor Hukuku, Spor Yönetimi ve Spor İletişimi alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde eğitimler veren merkezi olan Spor Çalışmaları Merkezi'nin desteği ile düzenleniyor olmasıdır. Dolayısıyla programa kayıt olan öğrenciler aynı zamanda merkezimizin iletişim ağı, spor kitapları kolleksiyonu, seminerler, paneller ve benzeri imkanlarından da yararlanabiliyor olacaklardır. 

Kayıt olmak için son tarihin 31 Ağustos 2016 olduğunu unutmayınız. 

Programın ücreti, kayıt dokümanları, burs imkanları, kredi yükümlülükleri ve benzeri idari konular için lütfen (0212 533 6532 - 1653) nolu telefon veya sbe@khas.edu.tr adresini kullanarak Sosyal Bilimler Enstitüsü ile iletişime geçiniz. 

Ders içerikleri ve program hakkında genel bilgi için ise, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Spor Çalışmaları Merkezi ile veya http://www.khas.edu.tr/611/iletisim adresindeki bilgileri kullanarak Hukuk Fakültesi ile iletişime geçebilirsiniz.