Spor Hukuku ve Yönetimi Programı 2017-18

2005 yılında kurulan Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi'nin 2009/2010 akademik yılından beri aralıksız olarak düzenlediği 'Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı' 2017/18 akademik yılında da açılıyor.

Spor hukuku ve spor yönetimi alanlarında çalışan profesyonelleri, bu alan(lar)da çalışmak isteyen öğrenci ve mezunları, farklı sektörlerden gelen ve spor alanında çalışmak isteyenleri ve spor dünyasının yapı ve işleyişini öğrenmek isteyen herkesi alanında uzman eğitmenlerden oluşan kadromuz ve 120 saatlik eğitim programımızı incelemeye davet ediyoruz.

Eğitmen kadrosu ve konu başlıklarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Program takvimi ve genel bilgiler için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

5 Kasım'da düzenlenecek olan Burs Sınavı hakkında bilgi almak ve sınav kaydınızı gerçekleştirebilmek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Programa burs sınavına girmeden kayıt olmak isterseniz detaylı bilgi bu sayfada.

Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız, ya da hafta sonları Cibali'de bulunan merkezimize gelip derslere girme şansınız yoksa ama gene de programı takip edebilmek istiyorsanız bu sayfadan Online Eğitim imkanımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Programımızda eğitimler Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-12:00 ve 12:30-14:30 saatlerindeki iki blok ders şeklinde yapılmaktadır. 

Eğitmen kadromuz, spor hukuku ve spor yönetimi alanlarında çalışan uzman akademisyen ve profesyonellerden oluşmaktadır.

Program süresince kayıtlı her bir katılımcı ile bire bir görüşme ayarlanmakta ve kariyer planlaması yapılmaktadır.

Sene sonunda yapılacak olan bitirme sınavı ile belirlenecek başarı listesine göre öncelik verilerek iş ve staj imkanları sağlanmaktadır.