05/28/2018 - 22:00
Spor Hukuku ve Yönetimi 2018/19 Burs Sınavı Sonuçları

Spor Hukuku ve Yönetimi 2018/19 Burs Sınavı Sonuçları

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

- Program kayıtları 28 Kasım Çarşamba saat 17:00'a kadar devam edecektir. 

- Programa kayıt olmak için aşağıdaki evraklarla birlikte hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında üniversitemizin Cibali'de bulunan Kadir Has Kampüsü'ndeki Spor Çalışmaları Merkezi'ne gelmeniz ve evrak tesliminin ardından ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

- Kaydınızı şehir/ülke dışından gerçekleştirmek durumundaysanız ve üniversiteye gelme şansınız hiç yoksa, lütfen bizimle en kısa sürede scm@khas.edu.tr adresinden iletişime geçiniz. 

Önemli Rica: Programa kayıt olup olmayacağınızla ilgili olumlu veya olumsuz geri dönüşünüzü mümkün olan en kısa süre içerisinde lütfen scm@khas.edu.tr adresine yapınız. Özellikle burs imkanı kazanmış katılımcıların kayıt olmaması durumunda kazandıkları bu imkanlar sıralamada bir altta yer alan katılımcılara aktarılacağı için bu geri dönüşlerin yapılmasını rica ediyoruz. 

- Sınavda aynı puanı almış katılımcılar aynı sıralamada yer almaktadır. Bir katılımcıya burs hakkı gelmesi durumunda aynı sıralamada bulunan tüm katılımcılar bu haktan eşit şekilde yararlanacaktır.

- Ödeme koşulları ve diğer kayıt detayları için buraya tıklayınız.

- Eğer indirim durumunuz varsa, kazandığınız burs imkanı indirimli ücret üzerinden uygulanacaktır. 

Kayıt için Gerekli Evraklar:

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

- 2 Adet Fotoğraf

- Özgeçmiş

- İndirim Durumunu Gösteren Belge (mevcutsa)

(Burs imkanından faydalanmak için bir belge getirmenize gerek yoktur.)