17.02.2022 14:14

KHAS Yeni Medya Podcast Atölyesi

Kadir Has Üniversitesi olarak lise öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz online etkinliklerimiz KHAS Yeni Medya Bölümü'nün düzenlediği Podcast Atölyesi ile devam ediyor.

"KHAS Yeni Medya Podcast Atölyesi: Yeni Medyada Yükselen Değer, Sesli Yayıncılık / Podcast" başlıklı etkinliğimiz 21 Şubat Pazartesi 18:00-19:30 arasında Zoom'da!

Öğr. Gör. Uraz Kaspar'ın, Yeni Medya Bölümü'ne ilgi duyan ve bölümü tanımak isteyen lise öğrencileriyle bir araya geleceği bu etkinliğimizde, bölümü tanımanın yanında dünyada ve Türkiye’de son yılların hızlı büyüyen içerik formatı podcast yayını için gerekenleri ve nasıl kayıt yapabileceğinizi konuşacağız.

Başvuru ve katılım için aşağıdaki linkte yer alan katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır:

https://form.khas.edu.tr/suitecrm/yeni_medya_podcast_atolyesi.php

Etkinliğe katılan tüm öğrencilere katılım belgesi verilecektir. Ayrıca etkinlik sonunda gerçekleştirilecek performans değerlendirmesine katılan ve değerlendirme sonucunda ilk 5’te yer alan 12. sınıf öğrencileri, özel akademik ödül olan ve bu yıl KHAS Yeni Medya Bölümü'nü tercih etmeleri durumunda geçerli olacak %10 burs ile ödüllendirileceklerdir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • Özel Akademik Ödül, 12. sınıf öğrencilerine verilecek olup etkinliğe katılım sağlayan ve üniversiteli olma deneyimini bizimle paylaşmak isteyen 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri katılım belgesi almaya hak kazanacaktır.
  • Etkinliğimize katılan öğrencilerin kısa bir kayıt alabilmesi için yanlarında cep telefonu, tablet veya bilgisayar ile standart bir kulaklık bulundurması gerekmektedir.

Zoom Meeting Link: https://us02web.zoom.us/j/85854639797

Toplantı Kimliği: 858 5463 9797

Akademilerimiz hakkında detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://akademi.khas.edu.tr/