11/16/2017 - 11:51
Khas Reklamcılık Bölümü Hiçbir Yarışmadan Eli Boş Dönmüyor!

Mezunlarımızdan Can Akalın ve Nazlı Senem Dalgıç, Ülker Hanımeller’e yaptıkları kampanyayla biri Genel, biri Dijitalle Sınırlı Entegre Kampanya Kategorisinde olmak üzere 2 Felis kazandılar.

3. sınıf öğrencimiz Kaan Güler, imza attığı Snaphack kampanyasıyla Ufuk Açan Dijital Fikirler kategorisinde Felis; Sosyal Medya Kampanyası, Mobil Mecralara Özel Yaratıcı İçerik, Mobil Teknolojinin Yaratıcı Kullanımı, Finansal Hizmetler ve Ürün Yerleştirme kategorilerinde de birer başarı ödülü aldı.

Yine elmasever mezunlarımızdan Can Özaydınlı, En iyi TV / Sinema Reklamı ve En İyi Lansman dalında Felis’i götürürken, Dijital Reklam Filmi ve Görsel Hikâye Anlatımı dallarında birer başarı ödülü kazandı.

Reklam Yazarlığı hocamız ve aynı zamanda Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Arda Erdik, eğer buraya kategori kategori yazarsak yazıyı haber formatından makale formatına geçirecek 9’u Felis 13’ü Başarı olmak üzere toplamda tam 22 ödülle Felis’ten ayrıldı.

Hepsini tebrik ediyoruz ve hemen gözümüzü Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması’na çeviriyoruz. Bakalım oradan bize ödül çıkacak mı?