24.12.2021 10:23

KHAS DESIGN RADAR - Endüstriyel Tasarım Atölyesi

Lise öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz online etkinlikler 28 Aralık'taki KHAS DESIGN RADAR Endüstriyel Tasarım Atölyesi ile devam ediyor.

Sanat ve Tasarım Fakültemizin çatısı altındaki Endüstriyel Tasarım Bölümümüz tarafından özellikle bu alana ilgi duyan lise öğrencilerine için atölye çalışması 17.30-19.00 saatleri arasında Zoom üzerinden düzenlenecek.

Atölyede katılımcılara, endüstriyel tasarım faaliyet alanının ve tasarım süreçlerinin anlatıldığı kısa bir Tasarıma Giriş dersi verilecek. Ardından katılımcılar kura ile seçecekleri bir kahraman için tasarım yapacaklar. Katılımcılar bu interaktif atölye çalışmasında yaratıcılıklarını çizerek test etmenin yanında KHAS Endüstriyel Tasarım Bölümünü tanıma fırsatı da yakalayacaklar.

Etkinliğe katılan tüm öğrencilere katılım belgesi verilecektir. Ayrıca etkinlik sonunda yapılacak değerlendirmeye katılan ve dereceye giren 12. sınıf öğrencileri üniversitemizin Endüstriyel Tasarım Bölümü'ne yerleşmeleri durumunda ilave %10 Burs ile ödüllendirilecektir.

 

Atölye için gerekli malzemeler:

  • Çizim malzemeleri: Kâğıt, kalem ve renkli kalemler
  • Cep telefonu ve CamScanner uygulaması yüklenmiş olmalı. Uygulamayı yüklemek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.intsig.camscanner&hl=tr&gl=US

https://apps.apple.com/tr/app/camscanner/id388627783?l=tr

Etkinliğimize ücretsiz kayıt olmak için:

https://form.khas.edu.tr/online-tanitim-formu/khas-design-radar/

NOT: Etkinliğimize Zoom üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://us02web.zoom.us/j/84361745635

Zoom Meeting ID: 843 6174 5635