”Futbol Yazını: Taktikler ve Ötesi”

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi'nin ev sahipliğinde İthaki Yayınevi'yle ortaklaşa olarak düzenlenecek olan "Futbol Yazını: Taktikler ve Ötesi" konferansı 20 Ekim Cuma günü 14:00-16:30 saatleri arasında üniversitenin Kadir Has Kampüsü'nde gerçekleşecektir.

Konuk konuşmacımız The Guardian Gazetesi Spor Yazarı Jonathan Wilson olacak. Wilson'ın İthaki Yayınları'ndan çevirisi yayınlanmış Liverpool FCKirli Yüzlü Melekler ve Futbol Taktikleri Tarihi başlıklı üç tane kitabı da bulunuyor.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü Emir Güney ve İthaki Yayınları Futbol Dizisi Koordinatörü Tan Morgül gerçekleştirecek. 

İlk bölümde "Futbol Taktikleri Tarihi: 1-2-7'den Tiki Taka'ya" başlıklı konuşmasını yapacak olan Wilson, etkinliğin ikinci kısmında ise Cumhuriyet Gazetesi Spor Yazarı Bağış Erten'in moderatörlüğünde düzenlenecek Röportaj-Söyleşi'nin konuğu olacak. 

Etkinliğe katılım ücretsizdir ancak katılım kontenjanla kısıtlıdır. 

Kayıt olmak ve etkinlik sonunda katılım sertifikasına hak kazanmak için aşağıdaki linki kullanarak Online Kayıt yapmanız yeterli olacaktır. 

Son Kayıt Tarihi: 19 Ekim Perşembe, 12:00

 

(Kayıtlarımız kapanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.)

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve iletişim: Emir Güney / scm@khas.edu.tr / 0212 533 65 32 - 4934