01/11/2021 - 15:00
1.KHAS Görsel İletişim Tasarımı Akademi Liselerarası Tasarım Yarışması

KHAS Görsel İletişim Tasarımı Akademi Liselerarası Tasarım Yarışması bu yıl, geleneksel hale gelmiş bir bahar festivali olan Has Fest’i konu alıyor!

9, 10, 11 ve 12. sınıf lise öğrencilerinin katılabileceği yarışma sırasında; festivale ait kurumsal kimlik, poster ve etkinlik tasarımları gerçekleştirilirken, katılımcı öğrenciler KHAS Görsel İletişim Tasarımı öğretim elemanları ve öğrencileri ile tanışma ve birlikte çalışma fırsatı yakalayacak.

Yarışmaya katılım sağlayacak ve festivali tasarımlarıyla renklendirecek öğrenciler, dereceye girmeleri halinde Özel Akademik Ödül kazanma şansına sahip olacak.

KHAS Görsel İletişim Tasarımı Akademi Liselerarası Tasarım Yarışması, 5 Şubat tarihine kadar başvuruları kabul edecek. 8 Şubat tarihinde ise katılımcı öğrenciler ile ilk online buluşma gerçekleşecek ve kendilerine tasarım briefleri verilecek. Yarışma 22 Mart tarihinde, dereceye giren öğrencilerin açıklanması ile son bulacak.

Festivali renklendir, Özel Akademik Ödülü’nü kazan!

Başvuru formu için:
https://form.khas.edu.tr/online-tanitim-formu/khas-vcd-liselerarasi-tasarim-yarismasi/

NOT: Özel Akademik Ödül 12. sınıf öğrencilerine verilecek olup yarışmamıza katılım sağlamak isteyen 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri katılım belgesi almaya hak kazanacaktır!