Spor İletişimi 2018/19 Burs Sınavı Sonuçları

04.11.2018 10:53

Spor İletişimi 2018/19 Burs Sınavı Sonuçları

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

- Program kayıtları 28 Kasım Çarşamba saat 17:00'a kadar devam edecektir. 

- Programa kayıt olmak için aşağıdaki evraklarla birlikte hafta içi 10:00-17:00 saatleri arasında üniversitemizin Cibali'de bulunan Kadir Has Kampüsü'ndeki Spor Çalışmaları Merkezi'ne gelmeniz ve evrak tesliminin ardından ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

- Kaydınızı şehir/ülke dışından gerçekleştirmek durumundaysanız ve üniversiteye gelme şansınız hiç yoksa, lütfen bizimle en kısa sürede scm@khas.edu.tr adresinden iletişime geçiniz. 

Önemli Rica: Programa kayıt olup olmayacağınızla ilgili olumlu veya olumsuz geri dönüşünüzü mümkün olan en kısa süre içerisinde lütfen scm@khas.edu.tr adresine yapınız. Özellikle burs imkanı kazanmış katılımcıların kayıt olmaması durumunda kazandıkları bu imkanlar sıralamada bir altta yer alan katılımcılara aktarılacağı için bu geri dönüşlerin yapılmasını rica ediyoruz. 

- Sınavda aynı puanı almış katılımcılar aynı sıralamada yer almaktadır. Bir katılımcıya burs hakkı gelmesi durumunda aynı sıralamada bulunan tüm katılımcılar bu haktan eşit şekilde yararlanacaktır.

ÖNEMLİ: Sınav sıralamasında ilk 70 içerisinde bulunan katılımcılar (renkli işaretlenmiş katılımcılar) programa direkt katılım hakkı kazanmışlardır. Her yıl bu liste içerisinde kayıt olmayı tercih etmeyen adaylar bulunduğu için kontenjanımızı doldurana kadar sıralamada aşağıya doğru devam etmekteyiz. Eğer listede isminizin yanında 'Yedek Aday' ibaresi bulunuyorsa büyük ihtimalle katılım hakkı size de gelecektir. Bu konuda önümüzdeki haftanın sonuna doğru yedek aday listesindeki katılımcıları bireysel olarak bilgilendiriyor olacağız. 

- Ödeme koşulları ve diğer kayıt detayları için buraya tıklayınız.

- Eğer indirim durumunuz varsa, kazandığınız burs imkanı indirimli ücret üzerinden uygulanacaktır. 

 

Kayıt için Gerekli Evraklar:

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

- 2 Adet Fotoğraf

- Özgeçmiş

- Öğrenci Belgesi (mevcutsa)

(Burs imkanından faydalanmak için bir belge getirmenize gerek yoktur.)

1

2

3

4

5