Spor İletişimi Sertifika Programı - Kayıt Detayları

Kontenjan: 70 Katılımcı (Katılımcılar Spor İletişimi Burs Sınavı sıralamasına göre belirlenecek ve sınav dışından kayıt kesinlikle alınmayacaktır.)

Eğitim Bedeli: 4.400TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek nakit olarak tek seferde veya aşağıda belirtilen taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kredi Kartları

-Garanti Bankası ve Akbank kredi kartları -- 6 Taksit

-Vakıfbank kredi kartları -- 2 Taksit

-İş Bankası kredi kartları --3 Taksit

-Bonus özellikli kredi kartları -- 6 Taksit

-World özellikli kredi kartları  -- 2 Taksit

Önemli hatırlatma: Bankaların faiz oranlarındaki istikrarsız değişiklikler sebebiyle taksitlendirme imkanlarımızda değişiklik yapma durumumuz söz konusu olabilmektedir. Lütfen kayıt olmadan önce bu sayfayı kontrol ederek bilgilerinizi güncelleyiniz.

Havale yöntemiyle veya mail order formuyla uzaktan ödeme yapmak için lütfen scm@khas.edu.tr email adresinden veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefondan bize ulaşınız.

İndirim İmkanı

Önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine indirimli kayıt ücretimiz 3.200TL (+%8 KDV)'dir. Bu indirimden yararlanmak için öğrenci belgenizi kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Banka havalesi şeklinde ödeme yapmak için aşağıdaki hesap bilgilerini kullanabilirsiniz. Ödemenizi yapmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için burs sınavına girmek zorunludur. Burs imkanları için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • 2 adet fotoğraf
  • Öğrenci belgesi (eğer mevcutsa)

Kesin Kayıt için Son Tarih: 28 Kasım 2018

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 / 4934

 

Son güncelleme: 10.10.2018, 12:02