Spor İletişimi Sertifika Programı - Burs Sınavı

 

Burs Sınavı ve Burs İmkanları

Sınav Tarihi: 5 Kasım 2017, Pazar (Saat:11:00)

Sınav Kaydı için Son Tarih: 3 Kasım 2017, Cuma (Saat: 12:00)

Sınav Ücreti: 25TL

Programa kesin kayıt olmak için Burs Sınavı’na girmek mecburidir.

Burs dağılımı aşağıdaki gibidir.

Sınav sıralamasına göre;

1.-3. %100 Burs

4.-8. %50 Burs

9.-15. %20 Burs

Sınav sonucunda ilk 75 kişi arasına giren katılımcılar programa kayıt yaptırmaya hak kazanırlar. Bu katılımcıların arasında kayıt yaptırmayacakların olması halinde, sınav başarı sıralamasında 76. sıradan başlayarak kayıt imkanı sağlanacaktır. Burs kazananların kayıt olmamaları durumunda ise kazandıkları burs imkanları bir alt sıradaki katılımcıya aktarılacaktır. 

Sınav Kayıt Prosedürü

1) Burs Sınavı'na katılabilmek için aşağıda bulunan ‘Online Kayıt' formunun doldurulması gerekmektedir. Online Kayıt formu doldurulduğunda ekranda 'Bilgileriniz iletilmiştir, teşekkür ederiz..' yazısı çıkacak ve size ayrı bir email atılmayacaktır. 

2) Online Kayıt formunun doldurulmasının ardından sınav giriş ücretinin aşağıda detayları verilen hesaba yatırılması ve dekontun scm@khas.edu.tr adresine email yoluyla gönderilmesi ya da elden merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.

3) Bize ulaşan dekont ile online kaydınız eşleştirilecek ve sınav kaydınız tamamlanacaktır. Sınav kaydınız tamamlandığında size bir email gönderilecektir. Eğer dekontu bize ulaştırdıktan sonra 1-2 gün içerisinde onay emaili size ulaşmadıysa lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Önemli Not: Sınav ücretinin ATM'den yatırılması durumunda alınacak fiş üzerinde kimlik bilgileri bulunmuyorsa, bu fişi bize iletmeden önce lütfen üzerine adınızı ve soyadınızı da yazınız. 

Önemli Not 2: Sınav ücreti ödemesini online bankacılık veya banka şubesi aracılığıyla yapıyorsanız, lütfen dekontu bize bankadan direkt olarak yönlendirmeyiniz. Kendi (tercihen online kayıtta kullandığınız) email adresini üzerinden bize iletiniz.  

(BURS SINAVI KAYITLARIMIZ KAPANMIŞTIR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.)

Sınav Yeri: Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü

Burs Sınavı Konu Başlıkları

Spor Genel Kültürü, Türkçe Dil Bilgisi, Dünya Kupaları, Avrupa Şampiyonaları ve Olimpiyat Oyunları Tarihi, Genel Spor Tarihi, Türkiye Futbol Tarihi, Spor Yönetimi ve Genel Kültür.

Sınavda 60 çoktan seçmeli soru, bir adet kompozisyon sorusu ve bir adet yabancı dil kısa metin sorusu olacaktır.

Banka Hesap Bilgileri

Garanti Bankası  Balat Şubesi

Kadir Has Üniversitesi

IBAN: TR06 0006 2000 0200 0006 2998 87

 

Son güncelleme: 12.09.2017, 13:50