Spor Hukuku ve Yönetimi - Kayıt Detayları

Kontenjan: 60 Katılımcı

Eğitim Bedeli: 4.400TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek nakit olarak tek seferde veya aşağıda belirtilen taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kredi Kartları

-Garanti Bankası ve Akbank kredi kartları -- 6 Taksit

-Vakıfbank kredi kartları -- 2 Taksit

-İş Bankası kredi kartları --3 Taksit

-Bonus özellikli kredi kartları -- 6 Taksit

-World özellikli kredi kartları  -- 2 Taksit

Önemli hatırlatma: Bankaların faiz oranlarındaki istikrarsız değişiklikler sebebiyle taksitlendirme imkanlarımızda değişiklik yapma durumumuz söz konusu olabilmektedir. Lütfen kayıt olmadan önce bu sayfayı kontrol ederek bilgilerinizi güncelleyiniz.

Havale yöntemiyle veya mail order formuyla uzaktan ödeme yapmak için lütfen scm@khas.edu.tr email adresinden veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefondan bize ulaşınız.

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Spor Genel Müdürlüğü ve spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 3.200TL (+%8 KDV)'dir. Bu indirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 4 Kasım Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmek istemiyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen bu sayfanın en altında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya scm@khas.edu.tr adresine email atarak bizimle iletişime geçiniz. 

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • 2 adet fotoğraf
  • İndirim durmunu gösterir belge (eğer mevcutsa)

Kesin Kayıt için Son Tarih: 28 Kasım 2018

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 / 4934 

 

Son güncelleme: 08.10.2018, 12:02