Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü

    Ufkunuzu ikiye katlayacak, yeteneklerinize yetenek katacak atölyelerin yapıldığı, üyelerin hem yönetmen hem oyuncu olduğu programların çekildiği, sosyal medyanın kurdu nasıl olunur’un öğretildiği, inovasyona ve yaratıcılığa sınır koymayan, her fikri baş tacı eden bir kulüp burası. Bunları ben de yaparım, hatta daha iyisini birlikte yaparız  diyorsan seni de kulübümüze bekliyoruz.

 

Çok yoğun ve birbirinden farklı etkinliklerin olduğu bir dönem bizi bekliyor! Kulüp etkinliklerimiz;

 

-Youtube Programı

   Formatına ve içeriğine kulüp olarak karar vereceğimiz bir Youtube kanalı açmayı düşünüyoruz. İlk etapta 6 bölüm olarak yayınlanmasını planladığımız program, daha sonraki dönemlerde sayısı artarak yayın hayatına devam edecektir.

 

-Google Analitics Eğitimi

 

- Sektörden bir konuşmacıyla ‘’Ajansta/ Kurumsal İletişim Departmanında Bir Gün Nasıl Geçer?’’ Etkinliği

   Bir kurumsal iletişim direktörü ne yapar, ne eder? Mesaisi iş yerinden çıkınca mı biter yoksa hiç mi bitmez? Ajansın bir günü nasıl geçer, kurumsal iletişim departmanından farklı olarak ne yapar? Bunlar gibi birçok sorunun cevabının arandığı bir etkinlik yapmayı planlıyoruz.

 

-AdWords Sertifikasyon Eğitimi

Google Adwords Sertifikası almak için düzenleyeceğimiz bir etkinlik.

 

- VR Atölyesi

VR nedir, nerelerde kullanılır, AR ve VR arasındaki farklar nelerdir, gelecekte nerede olacak gibi birçok soruya ve fazlasına  cevap olacak bir atölye düzenliyoruz.

 

- Semiotics Eğitimi/ Alt Metin Okumaları

   Semiotics nedir, bir reklamda veya ilanda nasıl kullanılır, nasıl alt metin okuması yapılır sorularına cevap arandığı, semiotic kullanımına ilişkin örneklerle zenginleştirilecek bir eğitim semineri veriyoruz.

 

-Sosyal Sorumluluk Etkinliği

   Sektörde aktif olarak çalışan bir sosyal sorumluluk gurusu getirilerek, sosyal sorumluluk üzerine konuşulacak.

 

-Backstage Video Çekimi

Youtube programı çekilirken arka planda neler olduğu, hazırlık aşaması ve çekim anının arka planı çekilecek, yıl sonunda bir video hazırlanacak.

 

-‘’Portfolyo Ne İşe Yarar, Nasıl Hazırlanır?’’ Atölyesi

Portfolyo hazırlamak üzerine bir atölye düzenliyoruz.

 

 

Kadir Has Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü Başkanı                        

Dilek Öztürk

 

İletişim İçin:

 dilek.ozturk@stu.khas.edu.tr