Bilişim Güvenliği Kulübü

               Bilişim Güvenliği Kulübü

  •  Eğitmen Tuncay Uzun tarafından 27 Kasım’da başlayan ve 4 hafta (her cumartesi) süren sertifikalı Java Kursu düzenledik. (Katılan 30 kişi)
  •  2 Aralık’ta  Erçin Dinçer tarafından “Cloud Computing ” Network semineri düzenledik.
  •  Eğitmen Dinçer Yılmaz tarafından 26 Şubat’ta başlayan ve 7 hafta (her cumartesi) süren sertifikalı BTT Cisco Kursu düzenledik. (Katılan 30 kişi)Aynı kursta 9 kişi CİSCO tarafından IT Essentials: PC Hardware and Software Sertifikası almaya hak kazanarak Cisco IT eğitmeni olmuşlardır.
  • Üniversitemiz tarafından düzenlenen Yılın En Has İsimleri Ödül Töreni’nde 2010 Yılı’nın En Has Öğrenci Kulübü seçildik.
  • 6 Nisan’da TÜBİTAK’tan Ömer İleri'nin katılımıyla "Oyun Teorisi" konulu bir seminer düzenledik.
  • Kulübümüz; Minik Gamzeler adlı yardım kuruluşunun, Batman’ın Kozluk İlçesi’nde bulunan Kozluk Çok Programlı Lisesi için modern   bir Kütüphane kurmak amacıyla başlattığı Sosyal Sorumluluk Projesi’ne Kadir Has Üniversitesi Öğrenci Kulübü olarak destek verdi. Kütüphane’nin gereksinim duyduğu tamamen yeni kitapların listesi hazırlandıktan sonra çeşitli yollarla duyurular yaptık. Bunun sonucunda gönüllü öğrencilerimiz ve Akademik-İdari Personelimiz listedeki kitaplardan alarak Kulübümüze teslim etmek veya istedikleri kitabın (kitapların) ücretini Kulübümüze verip (kitap alındığında fişi kendilerine iletilmiştir) kitabın alınmasını sağlamak suretiyle Proje’ye katılmışlardır. Kampanya neticesinde toplanan kitapları Kozluk Çok Programlı Lisesi’ne ulaştırdık. 

             Kulüp Başkanı – Ebru Alp – alpebru@hotmail.com

             Kulüp Danışman Hocası: Yrd. Doç. Dr. Tamer Dağ