Pazarlama Kulübü

 

Pazarlama;  bir işletmenin  temel  ve  asli  fonksiyonudur. Malı  veya  hizmeti üretmenin nihai gayesi, satış yaparak kar sağlamaktır. Pazarlama  aynı zamanda  ihtiyaçların ve  isteklerin doyurulmasına yöneliktir ve değişim yoluyla bu faaliyet amacına ulaşabilir.

Kadir Has Pazarlama Kulübü olarak  üniversitede ki  öğrencilere pazarlama hakkında bilgi vermek ,yeni fikirlerin doğup kaybolmaması için seminerler düzenleyerek pazarlama ile ilgili her türlü ulusal ve uluslararası projeler de yer almaktır.

Kadir  Has  Pazarlama Kulübü olarak temel amacımız ; öğrencilerin ders dışı zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip, pazarlama alanında mesleki, bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliklerin yürütülmesini sağlamak, üyelerin kişisel yeteneklerini keşfetme olanağı sağlayacak ve kendilerini mesleğe en iyi şekilde hazırlayacak uygulamalı çalışmalar yapmak, mesleki formasyonlarına katkıda bulunacak uzmanlık alanlarında kurslar, seminerler, konferanslar ve yarışmalar düzenleyerek pazarlama konusundaki bilgilerini geliştirmek ve üyelerin birbirleriyle bilgi paylaşımını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

İletişim Bilgilerimiz

Kulüp Başkanı:  Ali  Mertkan Kahveci   alimertkan.kahveci@stu.khas.edu.tr

İletişim: 0(539) 888 04 70

Resmi  Web Sitesi: http://www.khaspazarlama.com/

Facebook Adresi:  facebook.com/khaspazarlama

Twitter  Adresi: twitter.com/khaspazarlama

Danışman Hoca: Yar.Doç.Dr. Emre İşeri

http://www.khaspazarlama.com/