Öğrenci Temsilcisi Seçimleri Adaylık Koşulları Onaylanan Öğrenciler

Kadir Has Üniversitesi Öğrencilerinin Fakülte, Enstitü, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu ve Üniversite Kurullarında Temsiline İlişkin Yönerge” esaslarına göre;  birimlerce  adaylık koşulları onaylanan öğrencilerin isimleri  aşağıdaki gibidir.

2013-2014 Aday Öğrenci Başvuru Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
Sanat Tasarım Fakültesi 2010.15.03.002 Erdi Görkem Dirilen Endüstri Ürünleri Tasarımı
2012.19.01.030 Emir Sinan Gürlek İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
2009.15.01.011 Seda Yılmaz İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
2010.15.02.001 Yıldız Didem Kaya Grafik Tasarım
UBYO 2011.16.01.029 Gizem Tuğba Çeribaş Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme
2012.16.03.032 Zehra Aynur Dinçel Gayrimenkul ve Varlık Değerlendirme
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 2010.03.02.024 Lokman Görken Elektrik Elektronik Mühendisliği
2009.03.02.037 Muhammet Köse Elektrik Elektronik Mühendisliği
2010.03.01.008 Gizem Eroğlu Bilgisayar Mühendisliği
2010.03.01.038 Mahir Kılmanoğlu Bilgisayar Mühendisliği
2010.03.04.020 Aras Dilber Endüstri Mühendisliği
2010.03.04.041 Ahmet Nerse Endüstri Mühendisliği
2009.01.04.043 Yusuf Burak Tatlıcan Yönetim Bilişim Sistemleri
2012.17.07.009 Cem Özkaya Enerji Sistemleri Mühendisliği
2010.01.05.008 Elif Tarhan Enformasyon Teknolojileri
Fen Bilimleri Enstitüsü 2012.11.04.004 Safa Çimenli Enformasyon Teknolojileri ABD
Sosyal Bilimler Enstitüsü 2011.09.22.001 Utku Ören Ekonomi (Doktora)
İletişim Fakültesi 2010.13.01.029 Abdullah Muhammed Bozoğlan Halkla İlişkiler ve Tanıtım
2010.13.05.029 Burkay Aydın Yeni Medya
2010.13.02.007 Kübra Çakır Reklamcılık
2010.13.03.009 Abdurrahman Uğurcan Aslan İletişim Tasarımı
2010.13.04.006 Ömer Taşlı Radyo-Televizyon ve Sinema
2012.13.04.038 Şükriye Bulğurcu Radyo-Televizyon ve Sinema
2009.13.01.006 Müge İrepoğlu Halkla İlişkiler ve Tanıtım
2011.13.05.016 Sabri Ege Yeni Medya
2009.13.03.020 Hüseyin Taşdemir İletişim Tasarımı
Hukuk Fakültesi 2009.14.01.056 Ezel Buse Sönmezocak Hukuk
2010.14.01.090 Kemalcan Muhammet Kuzu Hukuk
İİSBF 2010.04.01.009 Gökhan Çiçek İşletme
2010.04.01.056 Yunus Emre Karahasanoğlu İşletme
2010.04.02.013 Halil İbrahim Buldu Uluslararası İlişkiler
2011.04.03.009 Betül Becit Ekonomi
2010.04.03.014 Elif Koçyiğit Ekonomi
2009.04.03.033 Özgün Liman Ekonomi
2010.04.04.011 Burak Ünal Uluslararası Ticaret ve Finans
2009.04.04.023 Bahadır Özgölet Uluslararası Ticaret ve Finans
2013.18.10.043 Talya Dişağcıyan Psikoloji
2013.18.10.051 Müge Işık Psikoloji