Yeni Bir Tasarım, Yeni Bir Vizyon Ve Yepyeni Bir Dergi...

01 Mart 2011 - Salı
Yeni Bir Tasarım, Yeni Bir Vizyon Ve Yepyeni Bir Dergi...

Değerli okurlar,

İletişim ve görselliğin öneminin giderek arttığı bir dönemde, Kadir Has Üniversitesi olarak büyük özveri ve emeklerle hazırladığımız Khas dergisini yeni bir isim, yeni bir tasarım, yeni bir vizyon ve yepyeni bir içerikle sizlere sunmanın heyecanı içerisindeyiz...

Bugüne kadar üniversitemizin etkinliklerinin ön plana çıktığı derginin yeni sayılarında artık bilimden sanata, siyasetten edebiyata pek çok farklı alana ilişkin yorum ve analizlerle karşınızda olacağız. Dünya ve Türkiye gündemini meşgul eden konular hakkında yetkin isimlerin sizler için kaleme aldıkları bilgi yüklü analiz ve yorum yazılarını beğeni ile okuyacağınızı tahmin ediyoruz. Sizlere merakla, keyifle ve bir solukta okuyabileceğiniz bir sayı sunabilmek için yoğun çaba sarf eden ekibimiz, görsellerin seçiminde dahi saatlerce, hatta günlerce uğraştı.

İstanbul'un kalbinde Bizans ve Osmanlı döneminin izlerini taşıyan tarihi, bir o kadar da modern kampüsümüz ve uluslararası bağlantılarımız ile öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık öğrencilerimizin yanı sıra, en iyiye ulaşmayı şiar edinmiş kadromuzla Kadir Has Üniversitesi olarak yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Kadir Has Üniversitesi'nin adına yakışır projelerden biri olması için büyük heyecan ve titizlik içerisinde hazırladığımız Panorama Khas’ın, ortaya çıkmasında emeği geçen tüm ekibime teşekkürü borç bilirim.

Yeni sayılarda yeniden buluşabilmek dileğiyle...

Prof.Dr. Mustafa Aydın
Rektör

PANORAMA KHAS Sayı: 1 (PDF)

PANORAMA KHAS Sayı: 1 (e-dergi)