PANORAMA Khas'ın 19. Sayısı Çıktı!

26 Ocak 2016 - Salı
PANORAMA Khas'ın 19. Sayısı Çıktı!

Kadir Has Üniversitesi’nin bilim-sanat-kültür dergisi PANORAMA Khas’ın 19. sayısı yayınlandı. Bu sayıda “iletişim” ana tema olarak işlendi; yazı ve röportajların birçoğu iletişim alanında eğitim gören Khas öğrencileri tarafından hazırlandı.

Derginin kapak konusu ise Türkiye’nin tarihine ışık tutmak amacıyla üniversitenin bünyesinde kurulan Ulusal Kültür Belgeliği’ne arşiv belgeleri dahil edilen yönetmen-senarist Ali Özgentürk ile yapılan röportaj oldu.

İletişim Fakültesi derslerinden NM 305 Multimedia Newsroom dersinin “Newsroom On Air” programının ilk konuğu olan Khas Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman ile “küratörlük” üzerine yapılan söyleşi de dergide yer aldı.

Bu sayıdan itibaren Sanat ve Tasarım Fakültesi, personel ve öğrencilerinin özgün tasarım çalışmaları dergide düzenli olarak basılacak.

PANORAMA Khas’ın 20. sayısı Mart 2016’da yayınlanacak olup, yazı ve fotoğraflar agorgun@khas.edu.tr veya dergi@khas.edu.tr e-posta adresine 8 Şubat Pazartesi gününe kadar iletilebilir.

Elektronik ortamda okumak için: http://goo.gl/kk9KNd