İletişim Fakültesi 2014-2015 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı

Excel formatında indirmek için tıklayınız

İLETİŞİM FAKÜLTESİ / FACULTY OF COMMUNICATION2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI TARİHLERİ
2014-2015 SPRING
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
02.06.2015
Salı
Tuesday
09.00-10.00 NM 104 Key Concepts in New Media İsmail Hakkı Polat D-114 Öğr. Gör. Tevfik Başer
10.00-11.00 AD 302 Digital Advertising Rauf Olcay D-114
10.00-11.00 CD 316 Video Post - Production Mustafa Ercan Zırh D-119
12.00-13.00 CD 320 City Workshop Hülya Nuran Tümerdem D-114
14.00-15.00 NM 214 Online Journalism Eylem Yanardağoğlu-Bülent Mumay D-114
15.00-16.00 PR 322 Online Reputation Management Serdar Paktin D-114
16.00-17.00 PR 402 News Culture: Critical Approaches to News Media Suncem Koçer D-114
14.00-15.00 RC 204  Film Language and Criticism Defne Tüzün D-119
10.00-11.00 PR 218 Newsroom Ayten Görgün Smith/Tuğrul Eryılmaz D-104
15.00-16.00 PR318 Health Communication Efe Sevin D-119
16.00-17.00 RC 446 Advanced Editing Çiçek Kahraman D-119
11.00-12.00 CF 308 Radio Production Murat Erdin D-119
13.00-14.00 NM 316 Digital Entreprises Bahadır Bahadır Burak Evren D-119
14.00-15.00 RC 122  Introduction to Filmmaking Esin Paça Cengiz D-119
03.06.2015
Çarşamba
Wednesday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not
11.00-12.00 CF 216 Integrated Marketing Communication Müberra Yüksel D-112
12.00-13.00 AD 316 Advertising Production Can Yücel Metin D-112
13.00-14.00 PR 302 Persuasion and Propoganda Suncem Koçer D-112
14.00-15.00 CD 304 Analysis of Visual Culture Bülent Eken D-112
15.00-16.00 CF 306  Production, Distributing and Budgeting Tunç Şahin D-112
16.00-17.00 CF 202 Communication Theories Asker Kartarı FENER
17.00-18.00 CF 430 Sound Design Ender Akay D-112
14.00-15.00 NM 302 Digital Culture Çiğdem Bozdağ D-107
13.00-14.00 CF 310  Culture Industries Melis Behlil D-104 ÖDEV TESLİMİ
16.00-17.00 PR 214 Media and Politics İrem İnceoğlu D-104
13.00-14.00 CF 362 Internet and Mobile Marketing İsmail Hakkı Polat D-114
04.06.2015
Perşembe                     
Thursday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
15.00-16.00 CF 106  Communicationscapes Deniz Bayrakdar Alaz Burak Şen-İpek Besün D-114 Öğr. Gör. Esin Paça Cengiz
12.00-13.00 CF 406 Social Media and Campaigning İrem İnceoğlu D-119
13.00-14.00 CF 432 Digital Broadcasting Mehmet Özen D-119
14.00-15.00 CF 422 News Making and Writing Strategies Ayten Görgün/Tuğrul Eryılmaz D-119
10.00-11.00 NM 304 Cyberarts Sarphan Sarphan Uzunoğlu D-119
15.00-16.00 CF 412  Time Based Media Gürkan Mıhçı D-119
16.00-17.00 CF 402 Art, Ideas and Future Elif Akçalı D-119
12.00-13.00 CF 102 Communication and Art Defne Tüzün Oznur Dursun-Yiğit Tokgöz FENER
14.00-15.00 CF 340 City, Culture, Media Levent Soysal
14.00-15.00 CD 420 Philosophies of the Visual Bülent Eken D-112
13.00-14.00 CF 414 European Cinema Deniz Bayrakdar D-112
16.00-17.00 AD 208 Account Planning and Strategy Ayşe Binay Kurultay D-112
10.00-11.00 CD 204  Photography Tevfik Başer D-112
11.00-12.00 NM 216 Tactical and Participatory Media Eylem Yanardağoğlu D-114
12.00-13.00 AD 104 Market Basic for Advertising Ayşe Binay Kurultay D-114
13.00-14.00 AD 310 Art Directing Şenay Ürek Doğar D-114
16.00-17.00 RC 302 Turkish Cinema Esin Paça Cengiz D-120
14.00-15.00 RC 448 Film and Philosophy Defne Tüzün D-120
05.06.2015
Cuma
Frıday
Saat
Time
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
09.00-10.00 CF 104 World History and Civilizations Suncem Koçer-Bülent Eken Buşra Şen-Atanur Andıç CİBALİ Öğr. Gör. Hülya Nuran Tümerdem
10.00-11.00 CF 208 Creative Writing Haydar Ergülen D-104
11.00-12.00 AD 206 History of Advertising Rauf Olcay D-104
12.00-13.00 AD 204 Staging for Advertising Ayşe Binay Kurultay D-104
13.00-14.00 CD 313 Web Design  1.section Hülya Nuran Tümerdem D-104
14.00-15.00 AD 304 Staging for Advertising Ayşe Binay Kurultay D-104
15.00-16.00 PR 210 İmage Building Techniques Arzu Toğuşlu Kızbaz D-104
16.00-17.00 RC 242 Television Production Özer Bereket D-104
16.00-17.00 CD 312 Motion Typography Hülya Nuran Tümerdem D-119
13.00-14.00 PR 308 Marketing PR and Social Media Dilara Kantemir Toros D-119
14.00-17.00 PR 304 Applied PR Research Efe Sevin LAB-3
15.00-16.00 NM 311 E-Learning Çiğdem Bozdağ D-107
13.00-14.00 CD 204 Photography Aslı Narin D-107
15.00-16.00 AD 222 Consumption, Markets and Culture Çağrı Yalkın D-114
11.00-12.00 PS 202 Policy Making and Analysis Catherine Long D-114
NOT: Atatürk İlk.ve İnk.Tarihib  SINAVI 4 Haziran 2015 günü saat 14:00 da LAB 2 Lab.
ELU  4 Haziran 2015 10.00-12.00 arası
Türk Dili Bütünleme Sınavı 3 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’te Lab 1’de yapılacaktır.