FBE Bahar Final Takvimi

2014-2015 BAHAR DÖNEMİ FİNAL TAKVİMİ
SAAT TARİH DERSİN KODU / ADI ÖĞRETİM ÜYESİ PROGRAM DERSLİK
PAZARTESİ
16:00-18:00 18.5.2015 CE650 SPECIAL TOPICS IN CE PROF.DR.ERDAL ÇAYIRCI BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L PC LAB 1
PAZARTESİ
13:00-16:00 25.5.2015 EE520 MİKRODALGA TEKNİĞİ Doç.DR METİN ŞENGÜL ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Y.L B203
13:00-15:50 25.5.2015 BIO610 COMPUTATIONAL DRUG DESİGN TECHNIQUES DOÇ.DR.EBRU DEMET AKDOĞAN BİYOİNFORMATİK VE GENETİK DOK D103
16:00-18.50 25.5.2015 BIO510 COMPUTER-AİDED DRUG DESİGN DOÇ.DR.EBRU DEMET AKDOĞAN HESAPLAMALI BİYOLOJİ Y.L D112
16:00-19:00 25.5.2015 CE508 BIOINFORMATICS ALGORİTHMS DOÇ.DR.CESİM ERTEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L D107
18:30-21:30 25.5.2015 MIS532 TECNOLOGY MANAGEMENT AND ORGANIZATIONAL TRANSFORMAT YRD.DOÇ.DR.BIRGIT OBERER YÖNETİM BİLİSİM SİSTEMLERİ YL D113
18:30-21:30 25.5.2015 IT511 INTRODUCTION TO OPERATING SYTSEMS DOÇ.DR. CEM ÖZEN ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ D114
19:00-22:00 10.1.2015 FE502 FİNANS MATEMATİĞİ II PROF.DR.AYŞE HÜMEYRA BİLGE FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L Pc Lab 1
SALI
09:00-11:50 26.5.2015 KK501 KORUMA KAVRAMLARI PROF.DR.FÜSUN ALİOĞLU KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L C111
12:00-14:50 26.5.2015 KK513 KÜLTÜR VARLIKLARINDA BOZULMALAR DOÇ.DR.YONCA KÖSEBAY ERKAN KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L C111
13:00-15:50 26.5.2015 BIO624 ADVANCED COMPUTATIONAL STRUCTURAL BIOLOGY YRD.DOÇ.DR ŞEBNEM ESSİZ GÖKHAN BİYOİNFORMATİK VE GENETİK DOK D103
14:00-17:50 26.5.2015 KK505 OSMANLI MİMARLIĞI PROF.DR. BERRİN ALPER KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L C112
15:00-17:00 26.5.2015 EE508 İLERİ SİNYAL İŞLEME DOÇ.DR SERHAT ERKÜÇÜK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Y.L B501
14:00-17:00 26.5.2015 IE 503 ENGINEERING OPTİMİZATİON AND APPLİCATİONS DOÇ.DR.FUNDA SAMANLIOĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ Y.L D112
16:00-18:50 26.5.2015 BIO522 COMPUTATIONAL STRUCTURAL BIOLOGY YRD.DOÇ.DR ŞEBNEM ESSİZ GÖKHAN HESAPLAMALI BİYOLOJİ Y.L B310
18:30-21:30 26.5.2015 MIS606 DATA AND TECNOLOGY MANAGEMENT DOÇ.DR.MEHMET NAFİZ AYDIN YÖNETİM BİLİSİM SİSTEMLERİ YL D103
18:30-21:30 25.5.2015 IT572 ADVANCED INFORMATION SYSTEM ANALYSIS AND DESIGN YRD.DOÇ.DR CHRİSTOPHE BISSON ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ D107
19:00-22:00 26.5.2015 FE525 FİNANSAL MODELLEME ÖĞR.GÖR.HÜSEYİN GAYDE FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L PC LAB1
ÇARŞAMBA
09.00-11:50 27.5.2015 KK519 TARİHSEL ÇEVREDE TASARIM DOÇ.DR .MURAT ÇETİN KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L B518
13:00-15:50 27.5.2015 BIO688 COMPUTATIONAL SYTEMS BIOLOGY- BIO588 SYSTEM BIOLOGY YRD.DOÇ.DR HATİCE BAHAR ŞAHİN BİYOİNFORMATİK VE GENETİK DOK B301
12:00-14:50 27.5.2015 KK502 KORUMANIN YASAL BOYUTU VE UYGULAMALAR PROF.DR.FÜSUN ALİOĞLU KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L C112
14:00-17:50 27.5.2015 KK505 OSMANLI MİMARLIĞI PROF.DR.BERRİN ALPER KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L B502
15:00-18:50 27.5.2015 KK 512 TARİHSEL KAYNAKLAR VE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ YRD.DOÇ.DR.FARUK TUNCER KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L B311
18:00-21:00 27.5.2015 CE510 INFORMATION TECHNOLOGIES GOVERNANCE ÖĞR.GÖR.HAMZA TIĞLAY BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L B201
18:00-22:00 27.5.2015 FE582 FINANCE LABORATORY II ÖĞR.GÖR.HAKKI SÖZEN ÖĞR.GÖR.SALİM KASAP FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L Pc Lab1
18:30-21:30 27.5.2015 IT531 SYSTEM PROGRAMMING DOÇ.DR.CEM ÖZEN ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ Y.L D107
18:30-21:30 27.5.2015 MIS513 PROJECT MANAGEMENT ÖĞR.GÖR. EBRU DİLAN YÖNETİM BİLİSİM SİSTEMLERİ YL D120
PERŞEMBE
09:00-11:50 28.5.2015 KK515 TARİHSEL ÇEVRE ANALİZİ DOÇ.DR.YONCA KÖSEBAY ERKAN KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA Y.L C211
13:00-15:50 28.5.2015 BIO622 SPECIAL TOPICS IN MEDİCINAL CHEMISTRY PROF.DR KEMAL YELEKÇİ BİYOİNFORMATİK VE GENETİK DOK D119
14:00-17:00 28.5.2015 CE516 THEORY OF COMPUTATION YRD.DOÇ.DR ÖZNUR YAŞAR DİNER BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L D112
15:00-18:00 28.5.2015 CE602 CRYPTOLOGY DOÇ.DR CAFER ÇALIŞKAN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L B202
16:00-18:50 28.5.2015 BIO 520 THE ORGANIC CHEMISTRY OF DRUG DESİGN AND DRUG ACTION PROF.DR KEMAL YELEKÇİ PROF.DR KEMAL YELEKÇİ D119
18:30-21:30 28.5.2015 CE609 MACHINE LEARNING DOÇ.DR.ZEKİ BOZKUŞ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Y.L D119
18:30-21:30 28.5.2015 IT526 DATABASE DESIGN AND MANAGEMENT ÖĞR.GÖR.ÖMER TURAN ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ Y.L PC LAB 2
19:00-22:00 28.5.2015 FE527 TÜREV ÜRÜNLERDE FİY.YÖN VE UYGULAMALARI DOÇ.DR MEHMET HORASANLI FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L Pc Lab 1
CUMA
15:0018:00 29.5.2015 EE507 STATISTICAL PROCESSING PROF.DR.HAKAN ÇIRPAN ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Y.L D120
19:00-22:00 25.5.2015 FE528 WEB TABANLI PROG.FİNANS UYGULAMALARI YRD.DOÇ.DR.METEHAN İNCEGÜL FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L B202
CUMARTESİ
13:00-17:00 10.1.2015 FE515 SIMULATION TECH.RISK.MANG PROF.DR.AYŞE HÜMEYRA BİLGE FİNANS MÜHENDİSLİĞİ Y.L PC Lab 2