İletişim Fakültesi Bahar Yarıyılı Final Tarihleri

İLETİŞİM FAKÜLTESİ / FACULTY OF COMMUNICATION
2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI FİNAL TARİHLERİ
2014-2015 SPRING FINAL EXAM DATES

20.05.2015
Çarşamba
Wednesday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
10.00-12.00 NM 104 Key Concepts in New Media İsmail Hakkı Polat D-119 Öğr. Gör. Tevfik Başer
13.30-19.30 RC 122  Introduction to Filmmaking Esin Paça Cengiz SİNEMA-A
11.30-13.30 CF 216 Integrated Marketing Communication Müberra Yüksel D-104
14.00-14.30 RC 228 Directing Tevfik Başer OFİS
10.00-11.00 AD 314 Campaign Design and Analysis İdil Ergülen D-120
14.00-17.00 AD 316 Advertising Production Can Yücel Metin D-119
14.00-14.30 PR 302 Persuasion and Propoganda Suncem Koçer D-104
09.00-11.00 CD 304 Analysis of Visual Culture Bülent Eken D-104
10.00-12.00 CF 306  Production, Distributing and Budgeting Tunç Şahin D-114
10.00-17.00 PR 440 Senior Project Banu Baybars Hawks Öznur Şahin TOPLANTI ODASI
14.00-15.00 CF 362 Internet and Mobile Marketing İsmail Hakkı Polat D-120
21.05.2015
Perşembe                     
Thursday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
11.00-13.00 CF 106  Communicationscapes Deniz Bayrakdar Alaz Burak Şen FENER Öğr. Gör. Esin Paça Cengiz
10.30-11.00 NM 216 Tactical and Participatory Media Eylem Yanardağoğlu D-104 ÖDEV TESLİMİ
14.00-16.00 AD 104 Market Basic for Advertising Ayşe Binay Kurultay B-316
14.00-14.30 RC 440 Senior Project Tevfik Başer OFİS
10.30-11.30 AD 310 Art Directing Şenay Ürek Doğar D-119
16.00-17.00 NM 214 Online Journalism Eylem Yanardağoğlu-Bülent Mumay D-104 ÖDEV TESLİMİ
14.00-16.00 PR 322 Online Reputation Management Serdar Paktin LAB-1   B-216
17.00-19.00 RC 448 Film and Philosophy Defne Tüzün D-119
22.05.2015
Cuma
Frıday
Saat
Time
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
10.00-12.00 CF 104 World History and Civilizations Suncem Koçer-Bülent Eken Büşra Şişeci-Atanur Andıç-Onat Esenman-Alaz Burak Şen Galata Salonu-B-501-502 Öğr. Gör. Hülya Nuran Tümerdem
13.00-14.30 CF 208 Creative Writing Haydar Ergülen Öznur Şahin-İpek Besün B-501-502
09.00-10.00 AD 206 History of Advertising Rauf Olcay B-401
AD 204 Staging for Advertising Ayşe Binay Kurultay FİNAL YAPILMAYACAK
09.00-13.00 CD 202 Multimedia Tools İsmail Kasarcı MAC-LAB
10.00-14.00 CD 313 Web Design  1.section Hülya Nuran Tümerdem B-401
14.00-16.00 AD 304 Staging for Advertising Ayşe Binay Kurultay B-401
14.00-16.00 PS 202 Policy Making and Analysis Catherine Long D-104
25.05.2015
Pazartesi
Monday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
14.00-18.00 CD 102 Introduction to Communication Design Gürkan Mıhçı MAC-LAB Öğr. Gör. Gürkan Mıhçı
10.00-11.00 AD 222 Consumption, Markets and Culture Çağrı Yalkın ONLİNE
13.00-15.00 RC 204  Film Language and Criticism Defne Tüzün D-104
14.00-15.30 PR 218 Newsroom Ayten Görgün Smith/Tuğrul Eryılmaz B-402
16.00-18.00 AD 302 Digital Advertising Rauf Olcay B-402
09.00-12.00 CD 316 Video Post - Production Mustafa Ercan Zırh MAC-LAB
14.00-16.00 CD 320 City Workshop Hülya Nuran Tümerdem D-114
09.00-11.30 PR318 Health Communication Efe Sevin D-114
11.00-13.00 NM 304 Cyberarts Sarphan Sarphan Uzunoğlu B-402
09.00-11.00 CF 412  Time Based Media Gürkan Mıhçı D-120
10.00-10.30 CF 402 Art, Ideas and Future Elif Akçalı D-107 PROJE TESLİMİ
NM 402 Senior Project İsmail Hakkı Polat/Özer Bereket FİNAL YAPILMAYACAK
10.00-11.30 CF 422 News Making and Writing Strategies Ayten Görgün/Tuğrul Eryılmaz D-119
26.05.2015
Salı
Tuesday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
10.00-12.00 CF 102 Communication and Art Defne Tüzün Büşra Şişeci-Atanur Andıç-Nermin Boyacı-Onat Esenman CİBLİ-FENER Öğr. Gör.Dr. Bülent Eken
14.00-16.00 CD 420 Philosophies of the Visual Bülent Eken D-114
14.00-14.30 CF 406 Social Media and Campaigning İrem İnceoğlu OFİS ÖDEV
14.00-16.00 CF 414 European Cinema Deniz Bayrakdar Alaz Burak Şen D-104
10.00-12.00 AD 208 Account Planning and Strategy Ayşe Binay Kurultay D-104
10.00-12.00 CD 204  Photography Tevfik Başer OFİS
14.00-15.00 CF 308 Radio Production Murat Erdin D-107
09.00-09.30 NM 311 E-Learning Çiğdem Bozdağ D-120 PROJE TESLİMİ
14.00-17.00 CD 204 Photography Aslı Narin C-303
CF 432 Digital Broadcasting Mehmet Özen PROJE TESLİMİ
27.05.2015
Çarşamba
Wednesday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
10.00-12.00 CF 202 Communication Theories Asker Kartarı Onat Esenman-İpek Besün-Nermin Boyacı-Büşra Şişeci B-409-410 Öğr. Gör. Serpil Yıldız Özdemir
10.00-14.00 CF 430 Sound Design Ender Akay D-112
09.30-11.30 NM 302 Digital Culture Çiğdem Bozdağ D-107
14.00-14.30 CF 340 City, Culture, Media Levent Soysal D-104 ÖDEV TESLİMİ
CF 310  Culture Industries Melis Behlil ÖDEV TESLİMİ
13.00-16.00 PR 102 Principles of Public Relations Hakan Tunçel D-119
15.00-16.00 PR 214 Media and Politics İrem İnceoğlu OFİS ÖDEV
28.05.2015
Perşembe                     
Thursday
Saat
Time
Dersin Adı
Course
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not
09.30-14.30 CD 302 Interface Design Studio Mustafa Ercan Zırh MAC-LAB Yard. Doç. Dr. Efe Sevin
10.00-13.00 PR 442 Individual Studies and Readings in Communication Banu Baybars Hawks D-114 TOPLANTI ODASI
15.00-15.30 PR 402 News Culture: Critical Approaches to News Media Suncem Koçer D-120
14.00-16.00 RC 302 Turkish Cinema Esin Paça Cengiz B-218
10.00-11.00 NM 316 Digital Entreprises Bahadır Bahadır Burak Evren D-119 PROJE TESLİMİ
14.00-19.00 CD 440 Senior Project Eser Selen Atanur Andıç MAC-LAB
29.05.2015
Cuma
Frıday
Saat
Time
Öğretim Elemanı
Instractor
Araştırma Görevlisi
Exam Staff
Sınıf
Class
Not Sınav
Sorumlu
Öğr. Üyesi
09.00-11.00 PR 210 İmage Building Techniques Arzu Toğuşlu Kızbaz İpek Besün B-402 Yard. Doç. Dr. Çiğdem Bozdağ
14.00-15.00 RC 242 Television Production Özer Bereket B-401
14.30-18.30 NM 202 Digital Design Studio Etkin Çiftçi D-114
14.30.-16.30 CD 312 Motion Typography Hülya Nuran Tümerdem MAC-LAB
10.00-13.00 PR 308 Marketing PR and Social Media Dilara Kantemir Toros D-119
10.00-10.30 RC 324 RTC Project Documentary Short Özer Bereket B-401
14.00-17.00 PR 304 Applied PR Research Efe Sevin Öznur Şahin Lab-3
18.00-21.00 RC 446 Advanced Editing Çiçek Kahraman D-107
09.00-18.00 AD 440 Senior Project Asker Kartarı-Serpil Yıldız Özdemir Nermin Boyacı D-103