2014-2015 ÖĞRENCİ KONSEYİ İÇİN ADAYLIĞI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER

2014-2015 ÖĞRENCİ KONSEYİ İÇİN ADAYLIĞI ONAYLANAN ÖĞRENCİLER

Sanat ve Tasarım Fakültesi

2013.19.05.019

Sidar Anıl Müjdeci

Mimarlık

2010.15.03.002

Erdi Görkem Dirilen

Endüstri Ürünleri Tasarımı

2012.19.01.010

Rumeysa Şahbaz

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

2011.15.01.022

Pınar Demir

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

2012.19.04.003 Seyfettin Kürşat Demir Tiyatro

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

2012.17.01.011

Çağnur Hacımahmutoğlu

Bilgisayar Mühendisliği

2010.03.01.008

Gizem Eroğlu

Bilgisayar Mühendisliği

2012.17.01.035

Şeker Can Çepni

Bilgisayar Mühendisliği

2010.03.02.016

Muhammet Fatih Gönen

Elektronik Mühendisliği

2012.17.06.001

Yeliz Mert

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2011.03.04.005

Yaşar Yiğit Dizdar

Endüstri Mühendisliği

2010.03.04.041

Ahmet Nerse

Endüstri Mühendisliği

2013.17.08.001

Özgür Polat

Yönetim Bilişim Sistemleri

2009.01.04.043

Yusuf Burak Tatlıcan

Yönetim Bilişim Sistemleri

Hukuk Fakültesi

2010.14.01.011

Afra Nur Yılmaz

Hukuk

2013.14.01.095

Erdem Mümtaz Hacıpasoğlu

Hukuk

2010.14.01.042

Okan Uncuoğlu

Hukuk

2010.14.01.060

Onur Han Demirci

Hukuk

2013.14.01.148

Tunahan Eyüboğlu

Hukuk

İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

2013.18.10.043

Talya Dişağcıyan

Psikoloji

2013.18.10.026

Dilem Doruk Becerik

Psikoloji

2011.04.06.045

Enes Kandemir

Uluslararası Ticaret ve Finans

2011.04.07.019

Ramazan Tepe

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

2010.04.03.014

Elif Koçyiğit

Ekonomi

2011.04.01.043

Kübra Mertel

İşletme

2010.04.01.009

Gökhan Çiçek

İşletme

İletişim Fakültesi

2010.13.03.011

Hasan Ertuğ EMENLİ

İletişim Tasarımı

2011.13.03.026

Mehmet Faruk GÜRER

İletişim Tasarımı

2011.13.03.012

Enes ÇAĞLAR

İletişim Tasarımı

2011.13.02.039

Eren KILINÇ

Reklamcılık

2010.13.02.005

Onur TİRENG

Reklamcılık

2011.13.05.029

Arif SERİN

Yeni Medya

2012.13.01.012

Burhan Mert URAL

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

2011.13.01.023

Merve ŞENOĞLU

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

2010.13.01.005

Veysel BOZAN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

2010.13.04.006

Ömer TAŞLI

Radyo TV Sinema

2011.13.04.008

Emin YAŞAR

Radyo TV Sinema

2010.13.04.011

Mustafa KOCABINAR

Radyo TV Sinema

Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu

2011.16.01.029

Gizem Tuğba ÇERİBAŞ

Sermaye Piyasası Denetim Derecelendirme

2013.16.02.016

Hüseyin Burak TURFANDA

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

2011.16.04.023

Berk ÇINAR

Bankacılık ve Sigortacılık

Enstitü

2013.11.02.002

Ebru Alp

Bilgisayar Mühendisliği