2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yatay Geçiş Kabulleri

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Yatay Geçiş Kabulleri
BAŞARI KRİTERLERİNE GÖRE KURUMLAR ARASI YURT İÇİ YATAY GEÇİŞ BAŞVURU KABUL LİSTESİ
S.No Adı Soyadı Fakülte-Yüksekokul-MYO Program
1 Melis Ege Hukuk Hukuk
2 Nida İdil Baştürk Hukuk Hukuk
3 Kübra Kaya Hukuk Hukuk
4 Mehmet Çayırcıoğlu İktisadi ve İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
5 Esra Uğrulu İktisadi ve İdari ve Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler
6 Cansu Apak İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema
7 Can Ahmet Aydın İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema
****  Yukarıda adı geçen öğrencilerin kesin kayıt işlemleri İngilizce Yeterlik durumlarına göre yapılacaktır.
BAŞARI KRİTERLERİNE GÖRE KURUMLAR ARASI YURT DIŞI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU KABUL LİSTESİ
S.No Adı Soyadı Fakülte-Yüksekokul-MYO Program
1 Ceren Gündoğdu Hukuk Hukuk
2 Betül Aras Hukuk Hukuk
2 Erkan Özgen Mühendislik ve Doğa Bilimleri Bilgisayar Mühendisliği
5 Cihad Ocak Mühendislik ve Doğa Bilimleri Bilgisayar Mühendisliği
15 Mustafa Kemal Şahin İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Ekonomi
17 Sönmez Can Diren Mühendislik ve Doğa Bilimler Bilgisayar Mühendisliği
18 Onur Uğur Mühendislik ve Doğa Bilimler Bilgisayar Mühendisliği
****  Yukarıda adı geçen öğrencilerin kesin kayıt işlemleri İngilizce Yeterlik durumlarına göre yapılacaktır.
BAŞARI KRİTERLERİNE GÖRE KURUMLAR ARASI YURT DIŞI YATAY GEÇİŞ BAŞVURU YEDEK KABUL LİSTESİ
S.No Adı Soyadı Fakülte-Yüksekokul-MYO Program
1 Muhammet Kabul Hukuk Hukuk
2 Turgay Taşkın Hukuk Hukuk
MERKEZİ YERLEŞTİRME KURUMLAR ARASI YURT İÇİ YATAY GEÇİŞ BAŞVURU KABUL LİSTESİ
S.No Adı Soyadı Fakülte-Yüksekokul-MYO Program
1 Kadir Gökçen İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Ekonomi
2 Beril Sallakcı İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Ekonomi
3 Gülşah Yaşar İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
4 Bilal Egi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
5 Faik Öztürk İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
6 Anıl Aydın İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
7 Gizem Dede İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
8 Burak Volkan Gülü İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler İşletme
9 Tuğçe Sultan Duru İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Psikoloji
10 Ahmet Furkan Balkan İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler
11 Ahmet Göktaş İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler
12 Selin Öykü Veral İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Uluslararası İlişkiler
13 Ramazan Bölükbaşı İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Uluslararası Ticaret ve Finans
14 Aslı Önal İletişim Radyo, TV, Sinema
15 Can Alkan İletişim Yeni Medya
16 Hümeyra Gülhan Mühendislik ve Doğa Bilimler Bilgisayar Mühendisliği
17 İbrahim Hakkı Kuriş Mühendislik ve Doğa Bilimler Elektronik Elektronik Mühendisliği
18 Umut Emre Ertan Mühendislik ve Doğa Bilimler Elektronik Elektronik Mühendisliği
19 Mert Serin Mühendislik ve Doğa Bilimler Elektronik Elektronik Mühendisliği
20 Burak Aydın Mühendislik ve Doğa Bilimler Elektronik Elektronik Mühendisliği
21 İrem Ertuğrul Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
22 Cansu Güvercin Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
23 Ural Erselçuk Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
24 Gencoy Alpsoy Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
25 Burak Volkan Gülü Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
26 Ahmet Celil Palabıyık Mühendislik ve Doğa Bilimler Endüstri Mühendisliği
27 Ural Erselçuk Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı
28 Zeynep Tandoğan Sanat ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
29 Ensar İnce Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık
30 Berk Sunalp Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gayrimenkul ve Varlık Değerleme
31 Kaan Yözdemir Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gayrimenkul ve Varlık Değerleme
32 Berk Sunalp Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe ve Finans Yönetimi
33 Şefik Sürü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik
34 Gökçe Ece Balkır Hukuk Hukuk
35 Umay Ağaçkıran Hukuk Hukuk
36 Osman Selçuk Ayçiçek Hukuk Hukuk
37 Beyza Buyuran Hukuk Hukuk
38 Safiye Betül Şahiner Hukuk Hukuk
39 Ensar Lokmanoğlu Hukuk Hukuk
40 Arda Uludamar Hukuk Hukuk
41 Velat Deniz Hukuk Hukuk
42 Haluk Özgenç Hukuk Hukuk
43 Ayşe Nur Abay Kadir Has Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret
44 İlayda Uluergüven Kadir Has Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım
45 Arda Dallı Kadir Has Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım
46 Ural Erselçuk Kadir Has Meslek Yüksekokulu Mekatronik
MERKEZİ YERLEŞTİRME KURUM  İÇİ  YATAY GEÇİŞ  BAŞVURU KABUL LİSTESİ

S.No

Adı Soyadı

Fakülte-Yüksekokul-MYO

Program

1

Neşet İsmet Behsetoğlu

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

2

Mustafa Acar

İletişim Fak

Radyo TV Sinema

3

Abdulhamid Wada Mustapha

Mühensilik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Yönetim Bilişim Sistemleri

4

Niki Sıhirvani Bakheri

Mühensilik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Yönetim Bilişim Sistemleri

5

Gülseren Asrak Arslan

Sanat ve Tasarım Fakültesi

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


** Değerlendirmeler sürmekte olup açıklanmayan birim ve başlıklar için sayfayı takip ediniz.