2014 KHAS Onur Bursu Kazanan Öğrenciler

BİRİM BÖLÜM NO ADI SOYADI 2014 BURS 0RANI
Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet 2013.21.01.056 SEDA ÖZÇAKMAK 100
Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet 2013.21.01.042 MUHAMMET SPOR 25
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.012 NURHAN HACIOĞLU 100
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.067 SENA NUR SATOĞLU 100
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.070 HESNA İZEL ATICI 100
Hukuk Fakültesi Hukuk 2010.14.01.061 MERT OZAN DEMİR 75
Hukuk Fakültesi Hukuk 2011.14.01.096 DOĞUKAN ÇETİN 75
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.063 SALİH KİLLİ 75
Hukuk Fakültesi Hukuk 2011.14.01.102 BARAN CAN KAYA 75
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.047 HÜSEYİN SİNAN TÜRKMENOĞLU 50
Hukuk Fakültesi Hukuk 2013.F.14.01.002 GÖKHAN DEMİREL 50
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.053 ZEHRA ESRA EKİNCİ 50
Hukuk Fakültesi Hukuk 2013.14.01.095 ERDEM MÜMTAZ HACIPAŞAOĞLU 25
Hukuk Fakültesi Hukuk 2011.14.01.050 SİNEM DOĞAN 25
Hukuk Fakültesi Hukuk 2011.14.01.100 GİZEM KARAMAN 25
Hukuk Fakültesi Hukuk 2010.14.01.019 DENİZ ARSLAN 25
Hukuk Fakültesi Hukuk 2013.14.01.097 SİMAY IŞIK ALİOĞLU 10
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.038 PINAR UĞUŞ 10
Hukuk Fakültesi Hukuk 2012.14.01.095 FATİH SELİM YILDIZHAN 10
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji 2013.18.10.040 DİLAN ÖZCAN 100
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2012.18.02.031 KEVSER FEİZA ÖZKAN 100
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji 2013.18.10.043 TALYA DİŞAĞCIYAN 100
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2011.04.02.021 RÜYA KAYA 100
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İktisat 2010.04.03.002 ALİ OSMAN AKBULUT 75
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji 2013.18.10.027 AYLİN BALCIOĞLU 75
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İktisat 2011.04.03.016 ASLI YENİBAYRAK 75
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Finans 2010.04.04.002 MERVE AKSOY 75
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ekonomi 2013.18.08.012 GARİN ARMAN KAZANCIYAN 50
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2011.04.02.047 ECE TEKİN 50
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2010.04.02.028 KENAN TAHA DEMİRHAN 50
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme 2010.04.01.051 ÇAĞLAR KAYA 50
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi İşletme 2010.04.01.012 KUTAY KORKMAZ 25
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler 2010.04.02.004 BATUHAN BAÇKIR 25
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finans 2012.18.06.028 OĞUZHAN KAYMAK 25
İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema 2012.13.04.024 SEDEF HIZLAN 100
İletişim Fakültesi Yeni Medya 2010.13.05.028 MEHTAP AK 100
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.022 OĞUZHAN CEYLAN 100
İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema 2013.13.04.020 ALARA ALTINKOL 75
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.024 CANSU DÖNMEZ 75
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.037 ELİF CAN YÜCETEPE 75
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.040 OZAN ORAL 50
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.023 DUYGU EĞRİSÖĞÜT 50
İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema 2012.13.04.004 SÜHA TORAMAN 50
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.007 KÜBRA ÇAKIR 25
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2010.13.01.022 SENA URAL 25
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2010.13.02.014 KÜBRA UYANIK 25
İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı 2012.13.03.003 ERDAL FURTUN 25
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2012.13.01.019 TUBA KAPLAN 10
İletişim Fakültesi Reklamcılık 2013.13.02.014 CEM URAL 10
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2013.13.01.035 CÖMERT TAMER TUNCALI 10
Kadir Has Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı 2013.20.02.019 SİBEL ARICIOĞLU 100
Kadir Has Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı 2013.20.10.015 İZEL BARAN 100
Kadir Has Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı 2013.20.10.040 AHMET AFFAN CEBECİ 75
Kadir Has Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2013.20.14.020 CANSIN DEMİRKAYA 50
Kadir Has Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı 2013.20.02.030 AYŞEGÜL KAMAT 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2012.17.04.039 ZEYNEP KÜÇÜKSARI 100
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Enformasyon Teknolojileri 2013.F.17.05.001 NIKI SHIRVANI BAGHERI 100
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Enformasyon Teknolojileri 2012.17.05.007 ALPER ÇOKAY 100
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2011.03.04.056 CEYDA SEVİNÇ 100
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri 2013.17.08.016 BERK YENİDOĞAN 75
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2010.03.04.051 ZUHAL ÖZTÜRK 75
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2011.03.04.019 HATİCE ALATAŞ 75
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2012.17.04.048 SILA ABALI 75
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2013.17.04.020 MÜMİN İRİCAN 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2010.03.04.009 ELİF TEKİN 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2011.03.04.015 SİRUN ÖZÇELİK 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 2012.17.01.027 HAKAN PELİT 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 2011.03.01.002 MERVE ŞİMŞEK 50
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektronik Mühendisliği 2011.03.02.005 BATUHAN MEKİKER 25
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2012.17.04.001 MELİS ÖZYURT 25
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2010.03.04.015 CEMİL YAĞMUROĞLU 25
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği 2010.03.01.034 FATİH GÜMÜŞSOY 25
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2012.17.04.030 SADİFE TARİH 10
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2010.03.04.044 HANDE TANIK 10
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2010.03.04.039 DAMLA ÖNCÜ 10
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği 2012.17.04.050 MELTEM BAŞARAN 10
Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro 2012.19.04.012 BARKIN SARP 100
Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2012.19.03.001 AYŞE KÜBRA GÖKÇINAR 100
Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro 2010.15.04.010 KAMİL SAMET SELÇUK 75
Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2011.15.03.006 CEKİ ROZANT 75
Sanat ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 2010.15.01.004 İREN BIÇAKÇI 50
Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro 2011.15.04.014 BENGÜ ALARA LOKUM 50
Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro 2011.15.04.016 YASEMİN TAŞ 25
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık 2013.19.05.003 GİZEM ALTAN 25
Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2010.15.03.020 SELİM CAN KÜÇÜKYILDIRIM 10
Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı 2011.15.03.012 BURAK DEMİR 10
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2013.16.04.032 PINAR YALÇINKAYA 100
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gayrimenkul ve Varlık Değerleme 2011.16.03.012 FATİH DEMİR 100
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2012.16.04.064 BİRGÜL SARI 100
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 2012.16.01.020 GÜNSU KALE 75
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2012.16.04.030 NESLİHAN ÇELİKÇİ 75
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2012.16.02.013 BUKET KARABIYIK 75
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2012.16.04.031 ASLIHAN ÇELİKÇİ 75
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2012.16.02.009 BERK ÇOLA 50
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 2013.D.16.01.034 SEMA YILDIZ 50
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2012.16.02.043 NURGÜL KARAMAN 50
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık 2011.16.04.050 EBRU KARTAL 25
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2013.16.02.016 HÜSEYİN BURAK TURFANDA 25
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2012.16.02.025 MERVE YILMAZ 25
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2011.16.02.053 HİLAL GÜLENDER EKŞİOĞLU 10
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 2012.16.01.016 BAHAR ŞENTÜRK 10
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme 2013.16.01.013 BETÜL TOKALI 10
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret ve Lojistik 2011.16.02.016 MERVE KALAYCIOĞLU 10

 

Kadir Has Üniversitesi tarafından sağlanan burslardan birden fazlasına hak kazanan öğrenciler bu burslardan en yüksek olanını alırlar.