STK CLINIQUE: TÜRKİYE’DE GÖÇ II - 15 OCAK 2019

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri ‘Türkiye’de Göç-II’ ile devam ediyor. Eğitim, İGAM (İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi) işbirliğiyle 15 Ocak 2019 tarihinde düzenlenecek.

Ukrayna-Türkiye Stratejik Partnerliği: Sırada Ne var? - 18 Aralık 2018

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi (CIES), Ukrayna Başkonsolosluğu Istanbul, Ukrayna Diplomasi Akademisi, ve Kiev tabanlı  Foreign Policy Council “Ukrainian Prism” işbirliği ile 18 Aralık Salı günü, Kadir Has Üniversitesi Galata Salonu’nda saat 14:00’da  “Ukrayna-Türkiye Stratejik Partnerliği: Sırada Ne var?” başlıklı bir panel düzenledi.  

STK CLINIQUE: Kadir Has Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi işbirliğiyle Toplumsal Cinsiyet ve Çatışma Çözümü - 15 Kasım 2018

Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları Merkezi(CIES) tarafından yürütülen STK Clinique eğitimleri “Toplumsal Cinsiyet ve Çatışma Çözümü” ile devam ediyor. Kadir Has Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Merkezi işbirliğiyle 15 Kasım 2018 tarihinde, 09.30 - 13.00 saatleri arasında düzenlendi.