Değerli Öğrencimiz,

2016 YGS/LYS sınavı sonucunda Üniversitemiz’i tercih ederek ek kontenjan ile yerleşmiş olmanızdan dolayı sizi kutlarım. Güçlü alt yapımızla birlikte değerli öğretim kadromuz sizin en iyi şekilde yetişmenize ve yaşama hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

06-09 Eylül 2016 tarihleri arasında Üniversitemiz’in Cibali Kadir Has Kampüsü’ne gelerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt için gerekli olan belgeler aşağıda listelenmektedir.

Yakında sizi Üniversitemiz’de görmeyi umut ederken, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir eğitim-öğretim dönemine adım atmanızı diler, sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Mustafa AYDIN
REKTÖR

Ek Kontenjan Kayıt Tarihleri: 06-09 Eylül 2016

Kayıt Saatleri : 09:30-12:30 /13:00-17:00

Kayıt için gerekli belgeler :

* Lise diplomasının aslı

* Nüfus cüzdanı fotokopisi

* İkametgah belgesi veya beyanı

* Üniversiteye giriş sonuç belgesi (internet üzerinden alınan çıktı)

* 3 adet fotoğraf

* Askerlik Durum Belgesi (1994 ve daha önce doğumlu erkek öğrenciler için)

Öğrenim ücretinin tamamını kayıt sırasında nakit olarak ödeyenlere %6 indirim uygulanır.

Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve Vakıfbank kredi kartlarına (diğer bankalara ait Bonus, Maximum ve World özelliği bulunan tüm kredi kartlarına) peşinatsız ve vade farksız 9 eşit taksit yapılabilir.

Peşin ve kredi kartı ödemeleri dışında öğrenciler yıllık öğrenim ücreti ödemelerini, üniversite ile anlaşmalı bankalar ile kredili mevduat hesabı sözleşmesi düzenlenmesi koşulu ile dörtte biri peşin, kalanı 6 taksit olarak ödeyebilirler.

Peşinatın kayıt sırasında yatırılması ve kayıt anında öğrenci veli/kefilinin de hazır bulunması gerekmektedir. Taksitlendirme yaparak ödeyecek öğrencilerimizin kefillerinden hesap açılışında, bankalar tarafından istenen belgeler: İkametgâh belgesi, Nüfus Cüzdanı, Ücretli ise, maaş bordrosu; serbest meslek sahibi ise vergi levhası ve Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi.

 

Önemli Not:

* Kayıt için bizzat başvurulması gerekir. Posta ile kayıt yapılmaz.

* Kayıt için aslı istenilen belgelerin sureti veya fotokopisi kabul edilmez.

* Eksik belgelerle kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kayıt için başvuruda bulunmayanlar, bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

* Gerçeğe aykırı beyanda bulunarak kayıt yaptıranlar hakkında gerekli yasal işlem başlatılır.