Kadir Has Üniversitesi, yüzlerce yıla yayılan tarih üzerine yerleşik yapıların nasıl modern bir eğitim-öğretim, sanat-kültür ve spor kurumuna dönüşebildiğinin mükemmel bir kanıtıdır. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kongre Merkezi ise İstanbul’un en merkezi yerindeki konumuyla, ulaşım kolaylığı, tüm kampüse yayılan kesintisiz internet bağlantısı, bünyesinde barındırdığı en son teknolojiyle donanmış toplantı salonları ve sosyal tesisleriyle tüm kurum ve kuruluşların kongre, toplantı, seminer, çalıştay, sergi ve resepsiyon ihtiyaçlarına donanımlı alt yapısı ve teknik özellikleri ile ideal çözümler sunmaktadır.

4 bloktan oluşan Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde sizi önce A Blok Avlu karşılar. Ayakta 300 kişi, oturmalı düzenden 150 kişi kapasiteli Avlu özel davetleriniz, kokteylleriniz, sergileriniz ve mini konserlere uygun tasarlanmıştır. Avlunun hemen solunda en son teknolojiyle donanmış, yeni hizmete açılan Galata Salonu 70 kişilik kapasitesi ile yer almaktadır. Salonun yanındaki açık alanda yer alan Agora Amfi Tiyatro ise 200 kişilik ayakta ve açık alan kokteylleriniz için uygun bir alternatif sunmaktadır.

B blok giriş katında 200 kişi kapasiteli Cibali Salonu iç bahçe ve kapalı avlusu ile fonksiyonel bir bütünlük içindedir.

Avlunun hemen karşısında küçük gruplar için oluşturulan Zeyrek ve Balat salonları ile 50 kişiye kadar yuvarlak masa toplantılarının yapılabildiği Haliç salonu hizmet vermektedir. Dans Stüdyosu olarak da hizmet veren Haliç, aynı zamanda yemekli konuşmalar ve arama toplantıları için uygun şekilde düzenlenebilmektedir. Aynı bloğun en üst katındaki 70 kişilik Salon 405 özellikle çalıştay tarzı toplantılar ile üst düzey özel eğitim programları için uygundur.

Bu dört salonu birleştiren ortak alanda kahvaltı, öğle yemeği, çay kahve ikramı ve kokteyller için hizmet alabileceğiniz Pigastro Kafe ve tüm bankacılık ihtiyaçlarınız için Akbank ve Garanti Bankaları bulunmaktadır.

 

2007 yılında hizmete giren D blok giriş katında D Blok Hol sizi bahçeli dekoru ile karşılar. Ayaklı düzende 300 kişilik davetleriniz için uygun bu alana, 2. katta 350 kişilik kapasitesi ile D Blok Büyük Salon ve hemen karşısında yer alan 150’şer kişilik kapasiteleri ile Sinema A ve Sinema B salonları eşlik eder. Salonlarımız sunum-gösterim imkanlarıyla, konforlu bir ortamda geniş katılımlı açılış ve törenler için kullanışlı alternatifler sunar. Bu noktada Haliç manzarası ile Yemekhane restoranımızdan sabah kahvaltısı, öğle yemekleri, toplantı öncesi veya sonrası kokteyl hizmetleri için yararlanabilirsiniz.

Üniversitenin sanat yuvası olan Rezan Has Müzesi girişinde C Blok Giriş yer almaktadır. Sergi alanının yanı sıra yine ayakta ve oturmalı davetleriniz için geniş ve kullanışlı bir alanı mevcuttur.

2015 yılında kullanıma açılan 173 kişi kapasiteli C Blok Amfi son teknoloji ile planlanmış, amfi düzeninde toplantılarınıza ev sahipliği yapar.

Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümü bünyesinde 2012 yılında hizmete açılan Sahne Kadir Has oyun içeriğine göre değişen dekoru ve ortalamada 70 kişilik oturma kapasitesi ile “Karakutu” tarzında hizmet vermektedir. Sahne’de oynanan oyunlar Tiyatro Bölümü tarafından koordine edilmektedir.

Tüm bloklara yayılan, 28’den 126 kişiye kadar alternatifler sunan modern donanımlı 36 adet derslik ise özellikle çok sayıda paralel panelli kongre planlayanlar için uygun çözümler üretmektedir.

Etkinlik molalarınızda A ve D bloklar arasında yer alan Starbucks Cafe’de ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

İstanbul merkezden 1 saat mesafede deniz kıyısındaki konumuyla Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü ise şehrin karmaşasından uzakta biraraya gelmek isteyenlere ve özellikle şirket eğitimlerine çekici bir alternatif sunmaktadır. Deniz kıyısındaki konumu, 100.000 metrekareye yayılan geniş mekanı, açık alan spor olanakları, restoran-kafeterya imkanları, 130 kişilik Prof. Dr. Erol Üçdal Konferans Salonu ve çok sayıda modern dersliğiyle, Selimpaşa Kampüsü tek bir alanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor.

 

Bilgi ve Kiralama için lütfen:

Mekan Kiralama Talep Formu

Nazlı Öztoksoy
Etkinlik Koordinatörü
Tel: 0212 533 65 32 / 1622
nazli.oztoksoy@khas.edu.tr