Etkinlik Ofisi

Üniversite bünyesinde yapılan tüm öğrenci odaklı ve akademik toplantılarda koordinasyonu sağlamak, üniversite dışından gelen talepleri takip etmek, yapılan etkinliklerde ikram organizasyonunu ve üniversitede yer alan salon, sınıf kiralamalarını organize etmek.

 


Yönetici

Nazlı Öztoksoy

nazli.kulunk@khas.edu.tr

0(212) 533 65 32/1622

2005 yılında Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarında ‘Aksak’ adlı felsefe-edebiyat dergisi ile ‘Baykuş’ adlı felsefe dergilerinin kurucularından olup her iki derginin de yayın grubunda görev aldı. 2005’de ‘İkilik’ adlı web tasarım şirketini kurdu. 2006’da  İngiltere, Oxford’da 6 ay süre ile  dil eğitimi aldı. 2007’den itibaren İstanbul Jazz Center’da müşteri ilişkileri , Babylon, Babylon Alaçatı, Babylon Ayayorgi’de mekan sorumlusu ve Pozitif Müzik’de prodüksiyon yöneticisi olarak ulusal ve uluslararası festival ve konserlerde görev aldı. 2018 yılından beri İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde ikinci lisansını okumaktadır.

 


Personel

Murat Karakoç

1976 Tokat doğumlu Karakoç, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Zile Meslek Yüksek Okulu Motor Bölümünden mezun oldu.  4 yıl güvenlik görevlisi olarak çalıştıktan sonra 2004 yılından itibaren Kadir Has Üniversitesi’nde itfaiyeci ve bahçivan olarak çalıştı.  2011 yılında  Etkinlik Koordinatörlüğü birimine dahil olup, üniversitedeki tüm salonlardan ve etkinlik akışından sorumludur.

Sertifikalar; İBB Kocasinan İtfaiye Amirliği İtfaiye Sertifikası, İBB İsmek Bilgisayar Sertfikası, İBB Park Bahçeler Müdürlüğü Bahçivanlık Sertifikası